Ukázkové lekce zdarma v Berlitz Praha


 

ukazkove lekce zdarma v Berlitz PrahaPři výběru nového spotřebiče do domácnosti nebo elektroniky do kanceláře si produkt rádi předem vyzkoušíte v showroomu nebo na prodejně. Málokdo z Vás chce totiž koupit „zajíce v pytli“.

Jazykové kurzy se ovšem v prodejnách nevystavují, a tak obvykle nezbývá než zaplatit školné a doufat, že výuka naplní Vaše očekávání a představy.

V jazykovém centru Berlitz Praha Vám nabízíme jedinečnou příležitost se zdarma a nezávazně seznámit s naší originální učební metodou prostřednictvím jedné vyučovací hodiny a je jen na Vás, jestli se rozhodnete ve studiu s námi pokračovat.

Demo lekce

Abyste mohli dobře promyslet svou investici do vzdělání, jsme zde pro Vás s nabídkou demo lekce, na které se seznámíte se zázemím našeho jazykového centra, lektorem, obsahem kurzu a vzdělávacím plánem a zejména pak s naší unikátní metodou Berlitz.

Naše filosofie

Výuka jazyků je u nás založena na komunikaci a konverzaci. Metoda Berlitz staví na poznatcích z psychologie učení a umožňuje tak studentům osvojit si kvalitní základy a schopnost přirozeně používat cizí jazyk během poměrně krátké doby. Lekce jsou pod vedením rodilých mluvčích, kteří zaručují autentický jazykový vstup s perfektní výslovností a intonací, což vede ke správným jazykovým návykům u studentů.

Nabídka jazyků

Ukázkovou lekci je možné absolvovat pouze jednou, a to v angličtině, němčině, italštině, francouzštině, ruštině nebo španělštině. V případě, že máte zájem o jiný světový jazyk, podívejte se na naši rozšířenou nabídku jazyků.

Speciální letní nabídka

Pokud Vás naše úvodní lekce osloví a rozhodnete se pokračovat ve studiu v jazykovém centru Berlitz Praha, můžete si vybrat ze široké škály intenzivních jazykových kurzů. Nyní navíc ke každému individuálnímu kurzu získáte jako pozornost celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zdarma.

273 136 015

To je telefonní číslo, na kterém Vám rádi poskytneme detailní informace o naší nabídce a společně naplánujeme Vaši ukázkovou lekci zdarma. Rezervaci můžete provést také přímo prostřednictvím formuláře.

Těšíme se na Vás!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?