Ukázkové lekce zdarma v Berlitz Praha


 

ukazkove lekce zdarma v Berlitz PrahaPři výběru nového spotřebiče do domácnosti nebo elektroniky do kanceláře si produkt rádi předem vyzkoušíte v showroomu nebo na prodejně. Málokdo z Vás chce totiž koupit „zajíce v pytli“.

Jazykové kurzy se ovšem v prodejnách nevystavují, a tak obvykle nezbývá než zaplatit školné a doufat, že výuka naplní Vaše očekávání a představy.

V jazykovém centru Berlitz Praha Vám nabízíme jedinečnou příležitost se zdarma a nezávazně seznámit s naší originální učební metodou prostřednictvím jedné vyučovací hodiny a je jen na Vás, jestli se rozhodnete ve studiu s námi pokračovat.

Demo lekce

Abyste mohli dobře promyslet svou investici do vzdělání, jsme zde pro Vás s nabídkou demo lekce, na které se seznámíte se zázemím našeho jazykového centra, lektorem, obsahem kurzu a vzdělávacím plánem a zejména pak s naší unikátní metodou Berlitz.

Naše filosofie

Výuka jazyků je u nás založena na komunikaci a konverzaci. Metoda Berlitz staví na poznatcích z psychologie učení a umožňuje tak studentům osvojit si kvalitní základy a schopnost přirozeně používat cizí jazyk během poměrně krátké doby. Lekce jsou pod vedením rodilých mluvčích, kteří zaručují autentický jazykový vstup s perfektní výslovností a intonací, což vede ke správným jazykovým návykům u studentů.

Nabídka jazyků

Ukázkovou lekci je možné absolvovat pouze jednou, a to v angličtině, němčině, italštině, francouzštině, ruštině nebo španělštině. V případě, že máte zájem o jiný světový jazyk, podívejte se na naši rozšířenou nabídku jazyků.

Speciální letní nabídka

Pokud Vás naše úvodní lekce osloví a rozhodnete se pokračovat ve studiu v jazykovém centru Berlitz Praha, můžete si vybrat ze široké škály intenzivních jazykových kurzů. Nyní navíc ke každému individuálnímu kurzu získáte jako pozornost celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zdarma.

273 136 015

To je telefonní číslo, na kterém Vám rádi poskytneme detailní informace o naší nabídce a společně naplánujeme Vaši ukázkovou lekci zdarma. Rezervaci můžete provést také přímo prostřednictvím formuláře.

Těšíme se na Vás!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
e-Learning


Zapomněli jste heslo?