Učte se francouzsky se soukromým lektorem


„Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.“ Ne nadarmo tato lidová moudrost připomíná, že potřeba znalosti cizích jazyků nás bude provázet celým životem. A Naucte se francouzskyznalost francouzštiny k takovým potřebám bezesporu patří.

I když Vám může tento jazyk na první pohled připadat obtížný, nebojte se! V naší jazykové škole Berlitz Praha díky výuce se soukromým lektorem a s pomocí metody Berlitz, budete již za pár týdnů či měsíců psát a zejména mluvit skvěle francouzsky!

Typy kurzů francouzštiny podle intenzity:

Jazykový kurz Total Immersion®

Total Immersion® (Totální ponoření) představuje nejúčinnější způsob, jak se naučit francouzsky. Jazykový kurz trvá maximálně 4 týdny. Tento kurz je velmi oblíbený u studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

Jazykový kurz Premium

12 týdenní jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro klienty s omezeným množstvím času, čemuž je přizpůsobený obsah i rozvrh kurzu. Jazykové lekce probíhají v jazykovém centru Berlitz Praha anebo v místě zvoleném klientem.

Jazykový kurz Express

Intenzivní jazykový kurz je určen klientům bez ohledu na stávající jazykovou úroveň francouzštiny. Zároveň je určen pro ty, kdo se potřebují rychle a efektivně naučit francouzsky nebo se chtějí v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

Jazykový kurz Classic

Jazykový kurz trvá maximálně 8 týdnů. Začít s výukou je možné kdykoliv během roku. Zkušený lektor jednotlivé lekce přizpůsobí individuálním potřebám klienta.

Jazykový kurz Sprint

Během týdenní výuky klient absolvuje 45 vyučovacích hodin francouzštiny. Již během jednoho týdne je možné se v jazykové škole Berlitz Praha naučit to, co ostatním trvá týdny nebo dokonce měsíce.

Máte zájem se o soukromé výuce francouzštiny v Praze dozvědět více?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?