Tlumočení cizích jazyků


tlumoceni cizich jazykuJazykové centrum Berlitz Praha přichází s nabídkou tlumočnického servisu pro Vaše obchodní jednání, konference, schůzky či mezinárodní návštěvy. V našem portfoliu naleznete tlumočení do světových či méně častých jazyků a naopak a můžete si být jisti profesionalitou a spolehlivostí našich tlumočníků.

Tlumočení se na rozdíl od překladu z / do cizího jazyka odehrává v mluvené podobě, jde proto o nejnáročnější typ práce s jazykem. Tlumočník musí aktivně ovládat velmi širokou slovní zásobu, mít bohaté zkušenosti se svou prací a navíc být tak trochu věštcem, neboť musí umět předvídat, jakým směrem se řeč bude ubírat.

Kromě z televize známého simultánního tlumočení, kdy tlumočník překládá původní jazyk jen s několika vteřinovým zpožděním, se ještě využívá tzv. konsekutivního tlumočení, u kterého má nejdřív prostor mluvčí a potom tlumočník. Jde také o nejvyužívanější formu tlumočení ve světě obchodu a služeb.

Ceník tlumočnických služeb

Jelikož jde o velmi specifickou a náročnou zakázku, každou poptávku po tlumočnickém servisu posuzujeme individuálně podle jazyka, typu tlumočení, rozsahu, apod. Proto, prosím, kontaktujte naši kancelář a my pro Vás vypracujeme cenovou kalkulaci. Samozřejmostí je sleva pro stálé klienty či rozsáhlejší zakázky.

Tlumočnický servis

Naši tlumočníci Vám jsou k dispozici v následujících situacích:

  • Konference, prezentace
  • Obchodní jednání a mítinky, podepisování smluv
  • Jednání na úřadech
  • Soudní líčení, výslechy
  • Svatby, jednání s notářem
  • Oficiální návštěvy s prohlídkou města či pamětihodností a další

Tým tlumočníků jazykového centra Berlitz Praha je Vám plně k dispozici a těší na spolupráci s Vámi!

Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 273 136 015 a my s Vámi rádi probereme Vaše přání a požadavky.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?