Tip na dárek - 3 měsíční licence e-learning jazykové výuky


Udělejte letos změnu a svým nejbližším darujte k Vánocům něco originálního, atraktivního a moderního.

S měnící se hodnotou a dostupností nejrůznějších výrobků a služeb je čím dál komplikovanější vymyslet vhodný vánoční dárek. Vše důležité si většinou každý obstará sám a na výběr tedy zbývají drobnosti, které často končí zapomenuty hluboko ve skříni. S jazykovým centrem Berlitz Praha tentokrát můžete obstarat dárek, který je velmi hodnotný a užitečný, a hlavně lákavý pro všechny internetové nadšence v jakékoliv věkové kategorii. Darujte letos poukaz na jazykovou výuku online CyberTeachers Coach!

tip na darek 3 mesicni licence e learning jazykove vyukyProč zvolit online výuku

S virtuální výukou jazyků coby dárkem nemůžete šlápnout vedle. Je jen na Vašich blízkých, kdy se jim studium nejvíc zamlouvá, a navíc nemusí nikam chodit – studovat můžou v pohodlí svého domova. Nikoho tedy svým darem nesvazujete, ba naopak jim nabízíte naprostou volnost!

Další výhody virtuálního studia

Zakoupením licence k naší špičkové učební platformě CyberTeachers Coach umožníte svým nejmilejším zapracovat na svých znalostech angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny či španělštiny prostřednictvím velmi chytrých nástrojů. K dispozici budou mít řadu inteligentních aplikací a přívětivé uživatelské prostředí. Díky monitorovacím schopnostem celého programu bude obsah výuky přesně odpovídat jejich schopnostem a aktuálnímu pokroku.

Tematická rozmanitost

Platforma CyberTeachers® Coach je vhodná opravdu pro každého, kdo se chce zdokonalit v cizím jazyce. Po přihlášení je možné si vybrat z celkem 20 klíčových odvětví (obchod, cestování, marketing, výroba atd.) a 218 pracovních specializací, kterými se výuka bude zabývat.

Živá podpora

V rámci studia prostřednictvím CyberTeachers Coach má každý uživatel možnost spojit se s „živým“ lektorem daného jazyka a získat pomoc díky diskusi nebo video spojení. Tito lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří jsou pro anglický jazyk k dispozici 5 dní v týdnu nonstop a pro další jazyky ve vybrané termíny.

Učební nástroje

Studium usnadňuje dvacet nástrojů, mezi které patří například nácvik slovní zásoby a výslovnosti, kontrola pravopisu, simulátor komunikačních situací nebo personalizovaná výuková média. Součástí je také pravidelná zpětná vazba v podobě reportu, který uživatel obdrží po každém sezení, a každodenní krátký email s vysvětlením některého jazykového jevu, který funguje jako motivátor a supluje tím roli opravdového vyučujícího.

Akční nabídka

Při zakoupení licence CyberTeachers Coach na tři měsíce právě teď ušetříte a zaplatíte místo původních 5.783 Kč pouze 1.995 Kč včetně DPH! Podívejte se i na naše další akční nabídky.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 273 136 015 a velmi rádi Vám poskytneme detailní informace ohledně naší virtuální výuky i našich dalších služeb. Těšíme se na Vás!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?