Summer Immersion – ponořte se v létě do výuky cizího jazyka! Individuálně nebo studujte s parťákem, a plaťte jen za jednoho.


summer immersion 2017

Léto je obdobím, kdy má většina z nás více energie, delší dny dávají pocit, že máme více času na mimopracovní aktivity, a je také obdobím, kdy se více cestuje. Zdá se tedy ideální dobou na studium jazyků, ať už na zdokonalení Vašich současných znalostí nebo na nastartování studia nové zajímavé cizí řeči.

Pokud si přejete udělat rychlé pokroky, například před dovolenou v zahraničí, naše Summer Immersion kurzy poskytují vynikající způsob jak vytouženého zlepšení dosáhnout.

 

Efektivní metoda přináší výsledky

Kurzy Summer Immersion v jazykovém centru Berlitz jsou vedeny proškolenými zahraničními lektory s mnohaletou zkušeností. Před zahájením kurzu zjistíme individuální úroveň každého studenta a na základě analýzy potřeb studenta, jeho konkrétních požadavků a časových možností doporučíme ten nejvhodnější způsob, který povede k požadovanému cíli. Tím je především přirozené a sebevědomé používání jazyka při mluveném projevu. Výuka je přizpůsobena jak tempu, tak potřebám každého jednotlivce.

Předností těchto kurzů je, že jsou vedeny individuálně, a lektoři dávají studentům maximální prostor k procvičování mluvené řeči. Intenzita, s jakou se studenti aktivně zapojují do výuky, je jedním z hlavních faktorů úspěchu naší unikátní metody Berlitz.

 

Nejen angličtina, nejen v učebně

V našich intenzivních letních kurzech lze studovat kromě oblíbené angličtiny také jiné světové jazyky, jako například němčinu, španělštinu, italštinu, francouzštinu, ruštinu, maďarštinu a další.

Lekce probíhají buď v jazykovém centru Berlitz v Praze nebo na Vámi zvoleném místě.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně nabízených možností. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme.

 

Akční nabídka

Na léto 2017 jsme připravili velmi lákavou nabídku: Studujte individuálně nebo si přiveďte studijního partnera a plaťte jen za jednoho.

1–2týdenní individuální jazykové kurzy Summer Immersion nabízíme v mnoha jazycích. Již za 1 týden dosáhnete maximálního pokroku. Studujte jazyky metodou Berlitz s lektory – rodilými mluvčími.

Občerstvení během kurzu je pro studenty zajištěno.

Vybrat si můžete z následujících variant kurzu:

  • FULL DAY: 5 dní 8 lekcí denně
  • HALF DAY: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denněMohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?