Studujte efektivně v individuálním jazykovém kurzu Berlitz! Intenzivní výuka je navíc do konce listopadu v akční nabídce.

 

 

berlitz clanek rijen 2017 5 dnu za cenu 4Na trhu existuje široká nabídka jazykových kurzů, od samostudia pomocí online mobilních aplikací, přes dlouhodobé skupinové kurzy až po možnost studovat cizí jazyk v zahraničí. Pokud pro Vás studium v zahraničí nepřipadá v úvahu, pokud se těžko motivujete do samostudia nebo cítíte, že v rámci skupinových lekcí byste nedostali dostatek prostoru pro mluvený projev, pak pro Vás může být vhodnou alternativou individuální intenzivní kurz angličtiny či jiného zvoleného jazyka.

Jazyková škola Berlitz nabízí jazykové kurzy vedené výhradně lektory z řad rodilých mluvčích. Ti pomohou navodit pocit, jako byste studovali v cizí zemi. Individuální lekce pak zaručí, že student dostává maximální prostor k procvičování mluvení. Lektor přizpůsobí témata konverzací oblastem zájmu studenta, čímž simuluje reálné situace z běžného či pracovního života. Gramatiku si student zažívá přirozenou cestou a to přímým používáním v konverzaci jako v reálném životě.

 

Soukromá výuka se prokázala jako vysoce efektivní. Studenti při ní dosahují výrazného zlepšení již za krátkou dobu. K dosažení co největšího pokroku u nás přispívá také unikátní metoda výuky, tzv. metoda Berlitz.

Vysokoškoláci mohou využít individuální kurz například k doučování angličtiny. Zaměstnanci firem často požadují, aby se výuka zaměřila na oblast Business English. Obchodní angličtina, či angličtina všeobecně, však není jediným jazykem, který lze v jazykovém centru Berlitz studovat individuálně. V naší nabídce máme více než 40 světových jazyků.

Pro ty nejrozšířenější a nejžádanější jazyky — angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a čeština pro cizince — jsme na podzim 2017 připravili speciální akční nabídku.

 

STUDUJTE INTENZIVNĚ 5 DNÍ A PLAŤTE POUZE ZA 4 DNY!

 

Slevu je možné využít při zahájení kurzu nejpozději 30. listopadu 2017.

Na výběr mají studenti ze dvou stupňů intenzity:

  • Full day: 5 dní, 8 lekcí denně
  • Half day: 5 dní, 4 lekce denně

Individuální kurzy němčiny a dalších vybraných jazyků probíhají v učebnách jazykové školy Berlitz, v Paláci Archa, Na Poříčí 26, v Praze 1.

 

Podrobnější informace o soukromých jazykových kurzech rádi poskytneme na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím online formuláře.

Kromě individuálních jazykových kurzů pro dospělé je v naší podzimní akční nabídce také individuální kurz angličtiny pro děti. V jejím rámci můžete získat slevu 22 % na roční nebo semestrální studium dětí ve věku od 4 do 16 let.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá