Studujte cizí jazyky v Berlitz Praha


studujte cizi jazyky v Berlitz PrahaLearning another language is like becoming another person. Haruki Murakami

Znalost cizího jazyka hraje v životě klíčovou roli, odemyká totiž nespočet možností a příležitostí a v dnešním konkurenčním světě je zcela jistě výhodou. Cestování díky ní získává nový rozměr, stejně tak jako vyhledávání na internetu nebo zahraniční obchodní vyjednávání. Umožňuje mluvčímu proniknout do nových kultur, poznat nové přátele a získat cenné znalosti. Studujte cizí jazyky s námi a staňte se novým člověkem.

Motivace

Pomůžeme Vám, pokud se rozhodnete zdokonalit v cizím jazyce, případně Vás naučíme jazyk pro Vás zcela nový. Vašim hnacím motorem bude vědomí, že naše tradiční výuková metoda Berlitz přináší rychlé a kvalitní výsledky, takže už za pár týdnů budete schopni obstát v běžných komunikačních situacích.

Flexibilita

Víme, že Váš čas je drahocenný a díky pracovnímu vytížení často nevyzpytatelný, jsme proto schopni se Vašemu harmonogramu přizpůsobit a maximálně Vám vyjít vstříc.

Jazykové portfolio

Věnovat se Vám budou zkušení lektoři, kteří Vám nabídnou autentickou výslovnost, intonaci a přirozené použití jazyka. Kromě běžných jazyků, jakými jsou angličtina, francouzština či němčina, se u nás naučíte například také čínsky, chorvatsky či rumunsky.

Typy kurzů

Zvolte si z naší nabídky individuálních kurzů ten, který Vám svým charakterem a intenzitou nejvíce vyhovuje. Samozřejmostí je zkušební lekce zdarma.

  • Total Immersion – nejintenzivnější kurz v nabídce, 1 – 4 týdny, 12 lekcí denně
  • Summer Immersion – letní intenzivní program, 5 nebo 10 dnů výuky, 4 nebo 8 lekcí denně
  • Sprint – 5 dní, 9 lekcí denně
  • Express – 4 týdny, celkem 40 lekcí
  • Classic – 8 týdnů, celkem 40 lekcí
  • Premium – 12 týdnů, celkem 40 lekcí

Letní akce

Pokud si v jazykovém centru Berlitz Praha zakoupíte některý z individuálních kurzů, dostanete jako dárek celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zcela zdarma.

Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015, kde Vám poradíme s výběrem jazykového kurzu přesně pro Vás.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?