Srpnový termín letního tábora s angličtinou má poslední volná místa


 

posledni mista na letnim anglickem taboreK velkým prázdninám neodmyslitelně patří letní tábory a pohodový čas plný zábavy a dobrodružství strávený s kamarády.

Pokud jste ještě nestihli rezervovat místo na táboře pro Vaše děti, změnily se Vám srpnové plány a musíte jim zajistit náhradní program, nebo si chtějí pobyt na táboře ještě jednou zopakovat, nabízíme Vám poslední volná místa na jazykovém táboře Berlitz v termínu od 20. do 27. srpna 2016.

Jistota kvality

S organizací letních táborů pro děti ve věku od 7 do 16 let máme v jazykovém centru Berlitz Praha bohaté zkušenosti. Po celou dobu trvání tábora se dětem věnuje profesionální personál složený z lektorů angličtiny, kteří jsou proškoleni pro práci s dětmi a kromě výuky mají na starost také ostatní denní aktivity. Tráví s dětmi tedy veškerý čas v nádherném, čistém a bezpečném prostředí rodinného statku v Břežanech u Rakovníka.

Výuka angličtiny

Pro Vaše děti jsou připraveny dva bloky anglického jazyka denně, a to dopoledne a odpoledne, během kterých v uvolněné atmosféře prostřednictvím her, příběhů, zpěvu nebo tance získají kvalitní jazykové dovednosti a vědomosti. Při výuce je použita naše originální metoda Berlitz, známá pro své rychlé a efektivní výsledky při studiu jazyků.

Výuka probíhá pod vedením rodilých mluvčích, takže kromě znalostí si Vaše děti z tábora odnesou také správné jazykové návyky a kvalitnější schopnosti porozumění.

Denní režim

Naši táboroví vedoucí mají pro děti připraveno mnoho sportovních aktivit, soutěží, kvízů a závodů. Děti si mohou také zatančit zumbu nebo se jít vykoupat, čekají na ně i výlety a poznávání okolí. Všechny aktivity včetně výuky jsou vedeny v anglickém jazyce, takže děti mají skvělou příležitost upevnit své znalosti a procvičit si angličtinu v praxi.

Stravování je zajištěno v podobě pěti jídel denně a samozřejmostí je neomezený pitný režim, aby Vašim dětem nechyběla energie na náš bohatý program.

Speciální nabídka

Právě teď Vám navíc nabízíme akční letní slevu na srpnový termín letního tábora s angličtinou ve výši 1.111,- z původní ceny!

Neváhejte a zarezervujte místo pro Vaše děti ještě dnes.

Jsme Vám plně k dispozici na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím odpovědního formuláře. Rezervaci můžete provést i v našem eshopu.

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnější informace a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?