Španělština v centru Prahy se soukromým lektorem


spanelstina studium

Total Immersion®

Mluvte španělsky již od první hodiny s lektory – rodilými mluvčími. Kurz Total Immersion® nabízí nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit nový jazyk!

Intenzivní kurz španělštiny může trvat 1 až 4 týdny a je koncipován po 12 hodinách denně. Velký důraz je kladen na komunikaci, až z 60 % mluvíte Vy.  Během kurzu se Vám věnuje 3 až 5 kvalifikovaných lektorů, přičemž každý den je zahrnut oběd s jedním z lektorů. Navíc jednu hodinu z denní výuky se Vám budou věnovat dva lektoři najednou. Náplň a tempo výuky si řídíte sami.

Winter Immersion

Je-li pro Vás 12 hodin denně výuky příliš, nabízíme Vám obdobu jazykového kurzu Total Immersion® s 8 hodinami výuky denně, a to Winter Immersion. Délka kurzu je 1 až 2 týdny, náplň témat kurzu je uzpůsobena Vašim potřebám. Kurz probíhá pod vedením 2 rodilých mluvčích.

 

Varianty studia Winter Immersion:

•    Full Day (celodenní kurz angličtiny): 5 dní 8 lekcí denně
•    Half Day I (půldenní kurz angličtiny): 5 dní 4 lekce denně
•    Half Day II (půldenní kurz angličtiny): 10 dnů 4 lekce denně

 Warm Up – zimní akce

Jazykový kurz Warm Up nabízí 10 lekcí španělštiny s lektorem - rodilým mluvčím. V naší zimní akci při nákupu kurzu Warm up navíc získáte tříměsíční přístup do online výukové platformy pro výuku jazyků CyberTeachers Coach.

Tip! Zkušební lekce španělštiny ZDARMA!
Ukázkovou lekci je možné absolvovat pouze v jazykovém centru v Praze, a to jen jednou. Už teď volejte na telefonní číslo 273 136 015 a rezervujte si lekci zdarma!
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?