Soukromá výuka ruštiny v Praze


Výuka ruštiny metodou Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit psát a zejména mluvit rusky za velmi krátkou dobu, a to již za několik týdnů či měsíců.

 

Typy kurzů ruštiny podle intenzity:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) představuje nejúčinnější způsob, jak se naučit rusky. Jazykový kurz trvá maximálně 4 týdny. Tento kurz je velmi oblíbený u studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Winter Immersion

  Zimní intenzivní jazykové kurzy ruštiny jsou vedeny lektory - rodilými mluvčími. Na výběr jsou kurzy: Full Day, Half Day nebo Half Day II. Výrazného pokroku je možné dosáhnout již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  12 týdenní jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro klienty s omezeným množstvím času, čemuž je přizpůsobený obsah i rozvrh kurzu. Jazykové lekce probíhají v jazykovém centru Berlitz Praha anebo v místě zvoleném klientem.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen klientům bez ohledu na stávající jazykovou úroveň ruštiny. Zároveň je určen pro ty, kdo se potřebují rychle a efektivně naučit rusky nebo se chtějí v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz trvá maximálně 8 týdnů.  Začít s výukou je možné kdykoliv během roku. Zkušený lektor jednotlivé lekce přizpůsobí individuálním potřebám klienta.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během týdenní výuky klient absolvuje 45 vyučovacích hodin ruštiny. Již během jednoho týdne je možné se v jazykové škole Berlitz Praha naučit to, co ostatním trvá týdny nebo dokonce měsíce.

Máte zájem se soukromé výuce ruštiny v Praze dozvědět více?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás ostatní akční nabídky jazykové školy Berlitz Praha?

Zde klikněte pro více informací.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?