Soukromá výuka němčiny v centru Prahy


soukroma vyuka nemciny v centru prahyÜbung macht den Meister. (Cvičení dělá mistry.) Německé přísloví

Naprosto souhlasíme, a proto v našich lekcích německého jazyka klademe důraz na to, aby každý student měl dostatek prostoru na procvičení všeho, co během výuky s lektorem probírá. Díky tomu jsou naše lekce efektivní, orientované na komunikační schopnosti a přináší rychlé a kvalitní výsledky. Pojďte se zdokonalit v němčině s jazykovým centrem Berlitz Praha a zažijte ten skvělý pocit, když zjistíte, že se Vám německy mluví líp a bez dlouhého přemýšlení!

Němčina v Berlitz Praha

V naší jazykové škole se o Vás budou starat ti nejlepší lektoři – rodilí mluvčí s kvalifikací pro výuku jazyků, kteří mají bohaté zkušenosti a profesionální přístup. Ve výuce se u nás aplikuje originální metoda Berlitz, založená na výzkumech z oblasti psychologie a dlouhodobých poznatcích z jazykového vzdělávání. Tato metoda pracuje na principech osvojování jazyka přirozenou formou a induktivního použití jazykového systému, což v praxi znamená, že se člověk učí nápodobou, opakovanou produkcí a autentickým vstupem ze strany lektora.

Německy na míru

Všechny naše kurzy jsou individuální a poměrně intenzivní (v závislosti na Vaší volbě) a vychází z úvodního posezení s Vámi – klientem, na kterém s námi sdílíte své představy, stanovíte cíle a očekávání a specifikujete požadavky (např. obchodní, technický či obecný jazyk). Všechny lekce jsou tedy opravdu připraveny Vám na míru a tempo výuky odpovídá Vašim aktuálním schopnostem a možnostem. Nemusíte se tak obávat trapných chvil ticha, ani nezvladatelné rychlosti!

Pestrá nabídka kurzů

Naše nabídka kurzů němčiny je opravdu velmi široká, aby pokryla nároky nejrůznějších skupin klientů.

Mezi naše nejpopulárnější kurzy patří:

Winter Immersion

Velmi intenzivní zimní kurz, který Vás během několika týdnů posune až o úroveň výš. 20 nebo 40 lekcí absolvujete v jednom či dvou týdnech v závislosti na vybrané variantě pod vedení dvou lektorů, takže se Vám dostane opravdu pečlivé péče a přísunu autentického jazyka.

Total Immersion

Jde o nejintenzivnější kurz z naší nabídky, který Vás rozmluví během 12 lekcí denně po dobu 5 dnů. Je jen na Vás, kolik takových týdnů za sebou budete chtít absolvovat, my Vám ovšem garantujeme zlepšení již za 3 – 4 týdny. Věnovat se Vám bude celý tým lektorů (3 – 5) a součástí kurzu je také oběd s některým z nich, abyste měli možnost použít němčinu opravdu při jakékoliv příležitosti.

Classic

Ti, kteří dávají přednost volnějšímu tempu a pružnější výuce, jistě ocení náš kurz němčiny Classic. Celkem 40 vyučovacích hodin si můžete individuálně naplánovat do 8 týdnů, takže si nemusíte dělat starosti s pravidelnou docházkou, když je Váš program nevyzpytatelný. Celá výuka je pod vedením jednoho vyučujícího.

Nevíte si rady s výběrem?

Dejte nám vědět prostřednictvím kontaktního formuláře nebo si domluvte osobní schůzku na telefonním čísle 273 136 015 a my Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější kurz německého jazyka pro Vaše potřeby. Těšíme se na Vás!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?