Soukromá výuka jazyků v individuálních jazykových kurzech

palec nahoru 300Jestliže se potřebujete naučit cizí jazyk, ale ve skupinových kurzech se Vám nedaří, je načase vyzkoušet soukromý jazykový kurz, ve kterém se jazykový lektor bude 100% věnovat jen Vám.


Soukromá výuka 14 cizích jazyků v Praze

Jazyková škola Berlitz působí v oblasti výuky cizích jazyků již více než 135 let. Jazykové centrum Berlitz Praha ctí tuto tradici a v současné době nabízí
soukromé jazykové kurzy 14 cizích jazyků. Vyberete si z nejrozšířenějších světových jazyků nebo z méně obvyklých, ale potřebných nebo zajímavých.

Pro všech 14 cizích jazyků nabízíme výuku prezenční formou v docházkových kurzech. Vyberte si frekvenci lekcí a délku kurzu podle svých požadavků.
36 lekcí od 3 týdnů do 3 měsíců v kurzech Premium, Express nebo Classic.

 

Intenzivní jazykové kurzy

Intenzivní výukou metodou Berlitz® dosáhnete plánovaných výsledků během několika týdnů. V jazykovém kurzu Total Immersion®, Winter Immersion nebo Sprint se naučíte anglicky, německy, francouzsky, španělsky, italsky nebo rusky během 3 týdnů.

Firemní jazykové kurzy

Jestliže hledáte jazykový kurz pro firmy, pak jistě uvítáte naši nabídku na firemní jazykové kurzy. Výuka cizích jazyků ve firmách probíhá jak v soukromých lekcích, tak v lekcích pro skupiny. Nabízíme také výuku obchodní angličtiny. Obsah firemní jazykové výuky přizpůsobujeme zaměření firmy a celý firemní kurz ušijeme Vaší firmě na míru.

Jazyková škola v Praze

Kontaktujte naše jazykové centrum přes kontaktní formulář nebo volejte +420 273 136 015. Podáme Vám veškeré informace o soukromých jazykových kurzech a nabídneme Vám aktuální akční nabídky.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?