Soukromá výuka italštiny za akční cenu


individuální jazykový kurzDíky soukromé výuce italštiny se Vaše znalosti jazyka výrazně posunou a Vy tak můžete již o těchto prázdninách plynně konverzovat.
Ať už se chcete naučit italsky z důvodů osobních či pracovních, vězte, že u individuálních jazykových kurzů v Berlitz Praha jste pány svého času i obsahu výuky. Plně se Vám přizpůsobíme.

 

V Berlitz Praha vyučují rodilí mluvčí

V intenzivním kurzu s Vámi spolupracují lektoři – rodilí mluvčí, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou svého rodného jazyka. Jejich úkolem je Vás motivovat, abyste více než polovinu času strávili mluvením, a tak si zautomatizovali pohotové odpovědi a fráze a začali v italštině dokonce i přemýšlet.

Studium podle Vašich možností

Při individuálních jazykových kurzech italštiny máte lektora jen pro sebe. Tím je zaručena vysoká intenzita výuky a je jen na Vás, jaké tempo studia si zvolíte.
Rozvrh i obsah lekcí Vám bude maximálně přizpůsoben. Stejně tak je možné dohodnout místo konání lekcí dle Vašich potřeb a možností.

Z naší široké nabídky soukromých kurzů doporučujeme kurz:

Total Immersion®

Italsky můžete mluvit již od první hodiny. Kurz trvá 1 až 4 týdny a je koncipován po 12 hodinách denně. Během kurzu se Vám věnuje 3 až 5 kvalifikovaných lektorů, přičemž každý den je zahrnut oběd s jedním z lektorů. Navíc jednu hodinu z denní výuky se Vám budou věnovat dva lektoři najednou. Náplň a tempo výuky si řídíte sami.

Nyní ušetříte 5 000–10 000 Kč na všech individuálních jazykových kurzech!

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si zkušební lekci italštiny zdarma! Za 45 minut si vyzkoušíte, jak probíhají jazykové kurzy vedené rodilým mluvčím unikátní metodou Berlitz.
Můžete také využít akční nabídky kurzu Warm up na 10 lekcí intenzivní výuky italštiny, ke kterému nyní získáte 3měsíční přístup do online platformy pro výuku jazyků CyberTeachers Coach.

Zaujala Vás naše akční nabídka?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015. Rádi Vám sdělíme další podrobnosti.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?