Sleva 31% při koupi celoročního jazykového kurzu!


sleva na jazykové kurzy

Rozhodli jste se, že se v roce 2017 naučíte nový jazyk nebo se chcete výrazně zdokonalit v jazyce, který se už učíte? Gratulujeme! Rádi Vám s tím pomůžeme. Náš tým zkušených lektorů z řad rodilých mluvčích je připraven se Vám věnovat v čase a místě, které Vám nejvíce vyhovuje.

Nabízíme jazykové kurzy zcela šité na míru Vašim potřebám. Zvolte si nejen jazyk, ale také obor, ve kterém chcete svou jazykovou zásobu rozšířit. Věnujte se studiu 2 x 90 minut týdně a pokročte za pouhý rok o celé 4 jazykové úrovně Berlitz! 

Nyní nabízíme navíc při koupi jazykových kurzů na celý rok slevu 31%!

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015.

Jazykové centrum Berlitz nabízí živé jazykové kurzy v těchto jazycích:

 

Typy jazykových kurzů podle intenzity

Vyberte si vhodný jazykový kurz podle toho, jak rychle se chcete naučit cizí jazyk nebo jak výrazně potřebujete zlepšit svou stávající znalost.

 

Jazykový kurz Total Immersion®

Intenzivní jazykový kurz v rozsahu 12 lekcí denně po dobu 1-6 týdnů. Nejoblíbenější jazykový program Berlitz u těch, kteří potřebují v co nejkratším čase dosáhnout výrazného pokroku.

Více o tomto kurzu ›
 

Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy. Zvolte si sami celodenní (8 lekcí denně) nebo půldenní (4 lekce denně) variantu studia. Začít můžete kdykoliv.

Více o tomto kurzu ›
 

Jazykový kurz Premium

3měsíční flexibilní jazykové kurzy určeny pro ty, kteří se chtějí jazyk naučit rychle a efektivně, ale mají každý týden omezené množství času. Individuální obsah kurzu a časový rozvrh.

Více o tomto kurzu ›
 

 

 

Jazykový kurz Express

Intenzivní individuální jazyková výuka je ideální pro ty, kteří se musí rychle a efektivně naučit cizí jazyk i pro vysoce motivované studenty, kteří chtějí dosáhnout pokroku. Kurz trvá 3 týdny.

Více o tomto kurzu ›
 

Jazykový kurz Classic

Kurz trvá maximálně 6 týdnů. Během této doby absolvujete pravidelnou individuální jazykovou výuku. Můžete začít kdykoli během roku.

Více o tomto kurzu ›
 

Jazykový kurz Sprint

Během jednoho týdne se můžete naučit to, co se jiní učí týdny a měsíce. Denně je připraveno 9 vyučovacích hodin individuální výuky zvoleného jazyka.

Více o tomto kurzu ›
 Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?