Škola hrou s angličtinou v příměstském jazykovém táboře Berlitz

 

 

 

berlitz clanek srpen 2017 letni jazykova skolaPrázdniny jsou v plném proudu a děti si užívají sluníčka a hrátek se sourozenci nebo kamarády. Některé děti strávily týden či dva na letním táboře a jiné se na tábor teprve těší.

Příměstský tábor s výukou angličtiny se v červenci setkal s nadšením dětí. Mnoho z nich se může pochlubit novými anglickými slovíčky, která třeba využijí při zahraniční dovolené s rodiči v druhé polovině léta.

 

Také v srpnu jsme pro děti ve věku 8 až 16 let připravili letní jazykovou školu Berlitz, vedenou zkušenými rodilými mluvčími. Ještě stále máte možnost své potomky přihlásit, a to v následujících termínech:

  • 7.8.–11. 8. 2017
  • 21.8.–25. 8. 2017

V malých skupinkách se děti učí pět dní v týdnu, vždy od 9 do 13 hodin. Občerstvení a pitný režim je pro ně zajištěn.

 

Na co se děti mohou těšit?

Zábavnou formou se v našem jazykovém centru v Praze naučí sebevědomému používání anglického jazyka. Celá výuka probíhá v angličtině, což napomáhá snadnějšímu zažití si slovíček i gramatiky.

Lektoři s dětmi hrají hry, zpívají tradiční či moderní anglické písničky, procvičují jazyk v improvizačních scénkách nebo prostřednictvím vyprávění příběhů.

 

Stejně jako všechny naše dětské programy či kurzy jazyků pro dospělé, lekce jsou vedeny speciálně vyvinutou metodou Berlitz, která je základem úspěšného zlepšování jazykových znalostí a schopností. Přirozené používání cizí řeči často přináší lepší výsledky než strohé učení se slovíčkům a gramatice.

 

Jsou Vaše děti ve věku 4 až 7 let, a tedy ještě příliš malé pro letní jazykovou školu? I na ně jsme mysleli a připravili výuku angličtiny hrou v letní jazykové školce.

 

V případě zájmu můžete svým potomkům zarezervovat místo v letní jazykové škole či školce v našem eshopu.

Pro bližší informace nás kontaktujte elektronicky nebo na telefonu 273 136 015.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?