S kurzy CyberTeachers® Coach můžete začít s novým jazykem již od 387 Kč/měsíc

cyber 176xBrzy se stmívá a večery jsou čím dál delší. Zpestřete si předvánoční čas samostudiem některého z 5 světových jazyků.
Online kurzy pro samouky - angličtina, němčina, italština francouzština a španělština - doplněné konzultací s lektorem.


50% sleva na CyberTeachers® Coach až do 1. 12. 2015!

Jaké výhody přinášejí online kurzy jazyků?

Licence CyberTeachers® Coach pro samostudium jazyků nabízejí okruhy několika odvětví, ve kterých mohou studenti prohlubovat svoje jazykové znalosti. Pro rozšiřování slovní zásoby a zdokonalování se v jazyce naleznou uživatelé až 218 pracovních specializací a 20 klíčových průmyslových odvětví.

Finanční náročnost u tohoto typu jazykového kurzu je podstatně nižší než u jiných kurzů. Odpadá cestování do jazykové školy nebo placení individuálních návštěv lektora. Díky nahrávání jednotlivých jazykových lekcí se k nim  můžete vracet, kolikrát chcete.

Jazykové nástroje dostupné v online platformě významně pomáhají při samostudiu a usnadňují bližší poznávání nového cizího jazyka. Monitory pokroku zase podporují tempo výuky.

Výuka jazyků pro studenty na všech jazykových úrovních

Ať jste začátečník, mírně pokročilý nebo pokročilý, v CyberTeachers® Coach vždy navážete přesně tam, kde se v jazyce potřebujete zdokonalit. Než se do studia jazyků pustíte, doporučujeme vypracovat si hodnoticí test zdarma, který Vám ukáže, jaké jazykové úrovně jste doposud dosáhli.

Prohlédněte si informační brožuru o programu CyberTeachers® Coach a zvolte si délku trvání kurzu. Cena za licenci začíná již na 387,- Kč za měsíc.

Nakupte online jazykový kurz přímo v eshopu nebo kontaktujte pobočku Berlitz Praha a získejte více informací o probíhajících nabídkách jazykových kurzů.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?