Ruština v Berlitz Praha - kurzy, konverzace, překlady

ruština v prazeRuský jazyk je hojně používaným světovým jazykem. Naučte se i Vy rusky a získejte výhodu při pracovních pohovorech nebo při cestování. Jazyková škola Berlitz Praha nabízí kurzy ruštiny v Praze nebo ve virtuální výuce přes internet.


Individuální lekce ruštiny

Ruštinu se můžete naučit v některém ze soukromých kurzů ruštiny, jejichž obsah přizpůsobíme Vašim požadavkům. Frekvence lekcí ruštiny je v každém kurzu jiná, záleží na Vás, kolik času můžete jazykovému vzdělávání věnovat.

  • Premium - 36 lekcí - 3 měsíce.
  • Classic - 36 lekcí - 6 týdnů.
  • Express - 36 lekcí - 3 týdny.

Výuka ruštiny probíhá v jazykovém centru Berlitz v Praze nebo na Vámi zvoleném místě v Praze.

Firemní kurzy ruštiny

Ruština jako komunikační jazyk ve firmě není nic neobvyklého. Pomozte svým zaměstnancům zlepšit se v ruštině přímo v prostorách Vaší firmy a zaveďte firemní kurzy ruštiny. Individuální nebo skupinová výuka.

Online kurzy ruštiny

Zapojte se do výuky ruštiny přes internet. Využijte výhody tohoto kurzu - lekci absolvujete, kdekoliv se právě nacházíte. Nevážete se na místo výuky, ale nosíte si kurz ruštiny stále s sebou.
Virtuální kurz ruštiny v Berlitz Virtual Class je jedinečný způsob, jak se naučit rusky.

Překlady z ruštiny a do ruštiny

Vzdělávací a jazykové centrum Berlitz Praha nabízí i překladatelské služby. Překlady z ruštiny nebo do ruštiny zajistí velmi rychle a s ohledem na maximální preciznost a spolehlivost. Překládáme obecné, odborné i technické texty. Vyhotovíme pro vás soudní překlady, oficiální a autorizované překlady.

Zaujala Vás nabídka výuky ruského jazyka a překladů ruštiny? Obraťte se na pobočku Berlitz Praha a zjistěte všechny podrobnosti o jazykových kurzech a překladatelských službách.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?