Rozvíjejte angličtinu u dětí v letní jazykové škole a školce Berlitz

 

 

 

clanek cervenec 2017 letni skola a skolka berlitzChcete připravit svoje děti pro budoucnost a zajistit, že se s lehkostí dorozumí při cestách po světě nebo budou mít lepší šanci získat dobré zaměstnání? Rádi byste dopřáli dětem pozitivní vzpomínky na prázdniny? Hledáte způsob, jak děti v létě co nejlépe zabavit? Příměstský jazykový tábor pro děti od 4 do 16 let v jazykovém centrum Berlitz Praha může být tou správnou volbou.

Děti a mládež potkají v naší letní anglické škole a školce nové kamarády, zábavnou formou se začnou učit nebo dále rozvíjet znalost angličtiny a získají na sebevědomí při používání cizí řeči.

 

Příměstský tábor s angličtinou je rozdělen do dvou kategorií:

Letní jazyková školka je určena pro děti od 4 do 7 let. Výuka probíhá v malých skupinkách formou hry od pondělí do pátku od 9:00 do 12:15. Cena týdenní jazykové školky je 3 995 Kč.

Letní jazyková škola je určena pro děti a mládež od 8 do 16 let. Děti absolvují 5 lekcí denně od 9:00 do 13:00. Důraz je kladen především na mluvené používání angličtiny v rámci rozmanité interakce s lektorem a mezi dětmi navzájem. Cena týdenní jazykové školy je 4 995 Kč.

V obou případech je po celý den zajištěno občerstvení a pitný režim.

 

JAK PROBÍHÁ VÝUKA

Certifikovaní lektoři Berlitz pochází z řad rodilých mluvčích. Celá výuka je tedy vedena výhradně v anglickém jazyce. Není se ale nutné obávat, že by děti nerozuměly a nudily se. Lektoři jsou speciálně vyškoleni tak, aby přizpůsobili metodu výuky úrovni dětí, s pomocí gest či grafických pomůcek vysvětlili význam anglických slovíček. Gramatika u starších dětí je vyučována prostřednictvím přímého používání ve větách a procvičování v konverzaci. Malé množství dětí ve třídách zajistí, že všechny dostávají dostatečný prostor k zapojení se do konverzace.

Uvedený způsob výuky, spolu s dalšími efektivními technikami, vychází z naší speciálně vyvinuté metody Berlitz, která úspěšně pomáhá zlepšit jazykové znalosti a schopnosti dětí i dospělých již po dlouhou řadu let. Pokud byste i Vy měli zájem v létě rozvíjet své jazykové schopnosti pomocí této metody, máme pro Vás připravenu obdobu dětského anglického tábora v podobě kurzu Summer Immersion, kde kromě angličtiny můžete studovat také další světové jazyky.

 

ANGLIČTINA PRO DĚTI – TERMÍNY LETNÍ ŠKOLY A ŠKOLKY

  • 10.–14. 7. 2017
  • 24.–28. 7. 2017
  • 31.7.–4. 8. 2017 (K dispozici zbývají poslední volná místa!)
  • 7.–11. 8. 2017
  • 21.–25. 8. 2017

 

Na jakýkoliv bližší dotaz rádi zodpovíme na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím online formuláře.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete svoje děti přihlásit do anglického příměstského tábora Berlitz, objednávku můžete zadat přímo v našem eshopu.

K dispozici je také objednávkový formulář a všeobecné podmínky.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?