Rezervujte si místo v letní škole 2016

Již nyní se těšíte na letní prázdniny? Tak to je skvělé! Kromě plánování rodinné dovolené se také zaměřte na program pro svoje děti. Letní škola angličtiny nebo anglická školka Vám jistě přijdou vhod!


Letní jazykové kurzy pro děti

Nabídka letních jazykových kurzů pro dospělé je velmi široká, ale najít vhodný jazykový kurz pro děti není tak snadné.
V jazykovém centru Berlitz Praha každoročně připravujeme letní kurzy angličtiny pro děti a setkáváme se stále větším pozitivním ohlasem.

jazykové škole Berlitz Praha organizujeme angličtinu pro děti po celý rok a letní kurzy jsou jejich vítaným doplňkem. Děti, které se znají z celoročních kurzů, se rády vidí i během prázdnin a ty nové, které přijdoum v létě poprvé, poznají nové kamarády a mohou se k nim připojit do kroužku angličtiny i po skončení prázdnin.


Termíny léto 2016

  • 11. - 15. 7. 2016
  • 25. - 29. 7. 2016
  •   8. - 12. 8. 2016
  • 15. - 19. 8. 2016 

 Tyto termíny jsou shodné pro letní školu angličtiny pro děti od 8 do 15 let i pro letní školku s angličtinou pro děti od 4 do 7 let.

Letní škola angličtiny pro děti od 8 let

Vaše děti se během pobytu v letní škole určitě nebudou nudit. Naši skvělí lektoři s praxí dokáží děti zabavit a zaujmout tak, že se budou spontánně učit angličtinu a ani si nevšimnou, že je to výuka!
Za jeden týden v anglické letní škole zaplatíte 4 995,- Kč, výuka probíhá 5 hodin denně, 5 dní v týdnu.

Letní školka angličtiny pro děti od 4 let

Pokud o prázdninách hledáte každý týden, který bude naplněn programem pro Vaše předškolní dítě, pak anglickou školku Berlitz jistě uvítáte. Děti se v ní baví zpíváním, tančením a hraním, a to všechno v doprovodu angličitny, která se jim přirozeně dostane pod kůži a ony tak beze stresu získají základy angličitny. Výuka trvá 4 hodiny denně. Cena za anglickou školku je 3 995,- Kč.

 

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?