Profesionální překlady odborných textů


profesionalni preklady odbornych textuOdborné texty si žádají odbornou péči – a přesně takovou nabízí tým překladatelů v jazykovém centru Berlitz Praha. Kromě perfektních jazykových znalostí a preciznosti při práci používají také mnohaleté bohaté zkušenosti a znalosti z rozmanitých oborů. Při předávání vyhotovené zakázky jsou všechny překlady garantovány jako bezchybné, jak po jazykové, tak stylistické stránce.

Profesionalita na prvním místě

Již od prvního kontaktu s klientem si dáváme záležet na špičkovém servisu. Před přijetím zakázky klienta informujeme o vytíženosti překladatelů a reálném termínu vyhotovení překladu, cenových podmínkách, případně specifických požadavcích na překládaný text (u autorizovaných překladů). Dané termíny vždy dodržujeme, takže se na nás klienti můžou stoprocentně spolehnout.

Termíny dodání

V naší nabídce najdete standardní překlady s termínem dodání do 2 – 3 pracovních dnů. Záleží na typu a rozsahu zadaného textu a také vytíženosti našeho týmu. Pokud na překlad spěcháte, můžete využít našich expresních služeb a získat překlad již do 24 hodin od zadání.

Cena překladů

U standardních překladů z / do běžných jazyků Vám budeme účtovat 590 Kč za normostranu originálu. S příplatkem 20% pro Vás vypracujeme expresní překlad, stejně jako překlad technických dokumentů. Pro detailní informace nahlédněte do našeho ceníku nebo nás kontaktujte.

Druhy překladů

  • Lékařské zprávy a posudky
  • Marketingové materiály a webové stránky
  • Návody a manuály
  • Právnické dokumenty, smlouvy a stanovy
  • Úřední listiny a certifikáty (se soudním ověřením)
  • Produktové listy a projekty
  • mnoho dalších

Autorizované překlady

Vypracujeme pro Vás také překlady úředních dokumentů (rodných či oddacích listů, smluv, diplomů a potvrzení, lékařských či policejních zpráv, apod.) s „kulatým razítkem“, tedy soudním ověřením. Pracuje pro nás tým certifikovaných tlumočníků, kteří překlad opatří potřebnými formalitami, a proto jej můžete použít na oficiálních místech.

Záruka Vaší spokojenosti

Všechny naše překlady jsou vypracovány špičkovými překladateli, a abyste si mohli být opravdu jistí, že se Vám do ruky dostává bezchybný a přesný text, provádíme u překladů závěrečnou korekturu rodilými mluvčími. Samozřejmostí je editace textu do původní podoby a správná interpunkce.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a konzultujte s námi Vaše požadavky na odborný překlad. Rádi Vám poskytneme bližší informace a řekneme Vám, jak postupovat při zadání zakázky. Budete s námi rozhodně spokojeni!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?