Profesionální překlady a tlumočení v Praze a okolí


profesionalni preklady a tlumoceni v PrazeKvalita a profesionalita. To jsou dvě slova, kterými se řídíme, a proto od jazykového centra Berlitz Praha můžete očekávat pouze špičkové služby v oblasti překladatelství a tlumočnictví.

Standardní překlady

  • Po obdržení zakázky vypracujeme přesnou kalkulaci a reálný termín dodání, takže si můžete být jisti, že Váš překlad obdržíte včas a za jasně stanovených podmínek.
  • Standardně překlady dodáváme během dvou až tří dnů v závislosti na náročnosti překládaného textu a vytíženosti našich překladatelů. Cena překladu z / do základních jazyků v rozsahu jedné normostrany je 590,-.
  • Obrátit se na nás můžete s oboustrannými překlady v angličtině, italštině, francouzštině, němčině, španělštině a ruštině, na základě dotazu také v jiných světových jazycích.
  • Všechny naše překlady procházejí závěrečnou kontrolou ze strany rodilého mluvčího, takže od nás obdržíte konzistentní text bez chyb a překlepů, na který se můžete spolehnout v jakékoliv situaci.
  • Přeložíme pro Vás obecné texty, technickou dokumentaci, text webových stránek a newsletterů, smlouvy a právnické dokumenty, podklady pro prezentace a další.

Expresní překlady

Váš překlad v rozsahu do 2.000 slov zpracujeme již během 24 hodin od zadání zakázky s 20 % příplatkem k původní ceně.

Autorizované překlady

Vypracujeme pro Vás také soudně ověřené překlady úředních dokumentů, diplomů, rodných či oddacích listů, závětí apod. a opatříme je „kulatým razítkem“.

Tlumočení

Na Vaši mezinárodní akci dodáme certifikované a zkušené tlumočníky, abyste zajistili její hladký průběh a úspěšný výsledek. V našich službách najdete konsekutivní tlumočení z / do více než 10 světových jazyků.

Cenu každé zakázky v oblasti tlumočení posuzujeme individuálně na základě jejího rozsahu a náročnosti a předem pro Vás vypracujeme přesnou kalkulaci. Poskytujeme slevy na dlouhodobé zakázky a stálým klientům.

Tlumočníka si můžete přizvat na konferenci, prezentaci, mezinárodní jednání, firemní mítink, oficiální návštěvu, prohlídku města, atd.

Velmi rádi Vám poskytneme další informace ohledně překladatelských a tlumočnických služeb na telefonním čísle 273 136 015. Zde s Vámi také projednáme Vaši zakázku a provedeme Vás dalšími kroky pro její zadání a úspěšné zpracování.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?