Připravte se na veřejné vystoupení v kurzu prezentace


pripravte se na verejne vystoupeni v kurzu prezentacePokud chce člověk obstát v současném světě a stát se úspěšným jak v profesním, tak v soukromém životě, musí ovládat celou řadu schopností, mezi které patří také prezentační dovednosti. Třeba právě Vy máte před sebou prezentaci svého obchodního nápadu, čeká Vás představení produktu potenciálním zákazníkům, nebo chcete veřejně vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech. Spojte se s profesionály ze vzdělávacího centra Berlitz Praha a můžete si být jisti, že úspěch Vás nemine!

Kurzy prezentačních dovedností, které jsou úzce spjaty s komunikačními dovednostmi, u nás najdete jako součást manažerského vzdělávání. Rozhodně to ale neznamená, že jsou určeny pouze manažerům. Schopnost prezentovat využije v podstatě kdokoliv, kdo komunikuje s jinými lidmi a chce jim předat své myšlenky či postřehy. Díky našim kurzům se vyhnete trapným momentům, naučíte se být při prezentaci efektivní a čitelní, stejně jako se naučíte číst ty ostatní.

Co Vás v kurzu čeká

V rámci kurzů prezentačních dovedností nabízíme tři moduly, a to školení na téma mezinárodní mítinky, prezentace na mezinárodní úrovni a vyjednávání na mezinárodní úrovni. Během těchto workshopů se například dozvíte, jak:

  • úspěšně zvládnout přípravnou fázi prezentace
  • analyzovat publikum a přizpůsobit mu obsah a formu prezentace
  • správně artikulovat své myšlenky a zacházet s jazykem
  • ovládnout svou řeč těla a jejím správným využitím dosáhnout lepšího výsledku
  • být asertivní při komunikaci
  • zvládnout time-management při prezentaci
  • nakládat s otázkami z publika a nenechat se zaskočit
  • naslouchat druhým a dekódovat jejich řeč těla a mimoslovní signály

Forma vzdělávání v Berlitz

Naše semináře měkkých dovedností, do kterých prezentační dovednosti spadají, probíhají formou workshopů. To znamená, že se kromě teoretických informací a poznatků je naučíte i efektivně využít v praxi, a to při modelových situacích s kolegy při samotném školení. Součástí kurzu je zaměření na anglickou slovní zásobu a fráze používané při prezentacích.

Kdo Vás bude školit

Ve vzdělávacím centru Berlitz Praha vedou manažerské kurzy lidé z praxe, kteří mají kromě bohatých zkušeností také vzdělání v příslušných oborech. Při školeních kladou důraz na praktické využití předávaných informací a během celého workshopu sledují a analyzují Vaše počínání, aby Vám poskytli kvalitní a konstruktivní zpětnou vazbu.

Oslovila Vás tato nabídka?

Pokud jste se rozhodli zdokonalit své prezentační dovednosti, zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a my Vám sdělíme podrobné informace. Můžete si s námi také dohodnout osobní setkání nebo poslat Vaši poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rádi budeme Vašim partnerem na cestě k úspěchu!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?