Prezenční kurzy 14 cizích jazyků v Berlitz Praha

dve 176xJazykové centrum Berlitz Praha nabízí jazykové kurzy s rodilými mluvčími přímo v centru Prahy. Vyberete si ze 14 cizích jazyků, které se můžete naučit již za několik týdnů. Zvolte individuální kurz podle svých představ a časových možností.


Individuální výuka cizích jazyků

Snad každý již vyzkoušel nějaký jazykový kurz a má představu, jaký způsob výuky cizích jazyků mu vyhovuje. Soukromé jazykové kurzy vzdělávacího centra Berlitz Praha nabízejí individuální přístup co se týče tématických okruhů výuky a také časového přizpůsobení. Výuka probíhá s rodilým mluvčím. Jazykoví lektoři v Berlitz Praha jsou proškolení a mají za sebou letitou praxi výuky cizího jazyka.

Nabízené cizí jazyky: angličtina, čeština pro cizince, mandarínská čínština, francouzština, rumunština, portugalština, španělština, slovenština, ruština, italština, maďarština, němčina, srbština a chorvatština. 

Neradi vstupujete do nejistoty? Přijďte v Praze na ukázkovou lekci zdarma! Angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu a ruštinu si můžete nejdříve nezávazně vyzkoušet. Až poté se rozhodnete, zda zahájíte prezenční jazykový kurz v Praze.

Zvolte si typ kurzu a cizí jazyk, domluvte si na pobočce jazykové školy v Praze termíny a začněte co nejdříve!

Jazykový kurz pro dva - 50% sleva pro každého

Domluvte se s kamarádem, kolegou nebo partnerem a začněte se nový cizí jazyk učit společně. Zaplatíte pouze jednu cenu, to znamená, že každý ušetří 50 % z ceny, a budete spolu trávit čas učením a zábavou!
Díky tomu, že se jazykový lektor bude věnovat jen vám dvěma, získate maximum z jeho pozornosti a o tématech hovoru při konverzaci budete rozhodovat jen vy dva.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?