Novinky

Překlady, tlumočení nebo revize textů

Jazykové služby Vzdělávacího centra Berlitz Praha nezahrnují pouze jazykové kurzy, ale přesahují až do oblasti překladů. Náš profesionální překladatelský tým pro Vás připraví oficiální překlady nebo revize textů.

gallery-img5 300x176

Autorizované překlady

Jestliže potřebujete opravdu kvalitní a precizně provedený oficiální překlad textu, obraťte se s důvěrou na překladatele v jazykovém centru Berlitz. Jejich prefesionalita a kvalifikace jsou zárukou, že Vaše překladatelská zakázka bude zhotovena včas a přesně.

Překlady textů realizujeme do několika světových jazyků:

angličtiny, italštiny, španělštiny, ruštiny, němčiny a francouzštiny.

Můžete si objednat překlady jak ze světového jazyka do češtiny, tak z češtiny do cizího jazyka.


Překládání a jazykové služby

Překladatelský servis Berlitz Praha se zaměřuje všestranně - zajišťujeme překlady odborných textů, revize textů odborných článků, překlady smluv a úřední překlady. Překlady se soudním ověřením, nebo-li překlady "s razítkem". Pro realizaci Vaší webové stránky v cizojazyčné mutaci můžete také využít naši službu lokalizace - překlady webových stránek.


Revize textů

Součástí vyhotovení překladatelské zakázky je samozřejmě revize textu. Máte-li zájem o provedení samostatné revize jakéhokoliv textu, obraťte se na naše profesionály. Vaši zakázku svěříme odborníkům
s jazykovědným vzděláním a citem pro jazyk.

Pro orientaci o cenách překladatelských služeb konzultujte náš ceník překladů.

Tlumočení

Potřebujete zajistit tlumočení při obchodním jednání nebo společenské akci? Postaráme se o to, aby Vaše setkání s osobami mluvícími cizími jazyky proběhlo korektně a bez obav z jazykové bariéry při komunikaci.

Ať jakkoliv bojujete s cizími jazyky, Vzdělávací centrum Berlitz Praha je na Vaší straně.
Obraťte se na naši pobočku, rádi s Vámi zkonzultujeme Vaši překladatelskou zakázku, poptávku po tlumočení nebo zájem o jazykové kurzy.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek