Překlady textů pro webové stránky


preklady textu pro webove stranky

Tak jako v minulosti hrály důležitou roli při prezentaci firmy veletrhy, v současnosti jsou to webové stránky a elektronické materiály. Jen atraktivnídobře fungující a hlavně srozumitelná internetová prezentace dokáže přilákatinformovat a získat klienta. A protože dnes mnoho firem působí na mezinárodním poli, je žádoucí mít několik jazykových mutací webových stránek, aby i zahraniční klientela získala přesné a aktuální informace.

Překladatelský tým Berlitz Praha je zde pro Vás, aby Vám zajistil kvalitní vícejazyčnou webovou prezentaci.

Spektrum jazyků

Vyhotovíme překlady webových stránek z češtiny do běžných světových jazyků, jakými jsou angličtina, němčina, ruština či španělština, ale i méně tradičních jazyků v závislosti na Vašich požadavcích. Samozřejmostí je konverze cizojazyčných stránek do českého jazyka.

Kulturní zázemí

Díky dlouholetému působení jazykového centra Berlitz Praha na trhu a bohatým zkušenostem s jednotlivými jazyky jsme pro Vás schopni zajistit nejen jazykovou stránku překladu, ale také relevantnost obsahu v závislosti na příslušné kultuře.

Překlad webových stránek bez kódu

Abyste mohli jazykovou mutaci Vašeho webu editovat do jakékoliv podoby, překládáme ryze textový obsah bez html kódu. Proto pro překlad potřebujeme čistý text, případně odkaz na Vaše webové stránky se specifikací obsahu k překladu.

Vyhotovíme pro Vás také překlady textů bannerů, obrazového materiálu či stahovatelných položek, jakými jsou ceníky, brožury a katalogy.

Cena překladu

Jednotkou pro stanovení ceny je dokument v rozsahu jedné normostrany, tedy 2.000 znaků. Cena za normostranu se pohybuje od 590,-. Pro přesnou kalkulaci nicméně kontaktujte naši kancelář, abychom stanovili cenu v závislosti na rozsahu, odbornosti a termínu zakázky. Stálým klientům poskytujeme slevy na naše služby.

Záruka kvality

V jazykovém centru Berlitz Praha zaměstnáváme pouze špičkové překladatele s bohatými zkušenostmi a vysokoškolským vzděláním. Všechny námi vyhotovené překlady procházejí závěrečnou jazykovou a pravopisnou korekturou, takže klient obdrží bezchybnou a reprezentativní cizojazyčnou či českou verzi svého zadání.

Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015, kde s Vámi velmi rádi probereme Vaši zakázku a sdělíme Vám podrobné informace o našich službách.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?