Překlady světových jazyků v expresním termínu


 

preklady svetovych jazyku v expresnim terminu

Na trhu najdete mnoho překladatelských agentur s nabídkou rychlého překladu. Jazykové centrum Berlitz Praha a jeho překladatelský tým Vám ovšem kromě rychlosti zaručuje také vysokou kvalitu a profesionalitu svých služeb. Zajistíme pro Vás překlady z / do široké škály světových jazyků s důrazem na přesnost a věrnost přeloženého dokumentu tak, abyste od nás obdrželi reprezentativní a bezchybný text.

Kromě běžných jazyků, jako jsou angličtina, francouzština, němčina, španělština, ruština nebo italština, pro Vás přeložíme také například polské, rumunské, řecké nebo čínské texty. Samozřejmostí je také překlad z češtiny do těchto jazyků.

Zkušenost

Pro náš překladatelský tým pracují špičky ve svém oboru a díky mnohaletým zkušenostem vyhotovíme překlady z následujících oblastí:

  • Obecné texty
  • Odborné texty a technické dokumenty
  • Úřední listiny a certifikáty, i se soudním ověřením
  • Webové stránky a newslettery
  • Smlouvy a jiné právnické dokumenty
  • Abstrakty a diplomové práce, apod.

Profesionalita

Neslibujeme vzdušné zámky. Na základě Vašeho požadavku stanovíme reálný termín vyhotovení, který dodržíme, protože víme, že u expresního překladu čas hraje hlavní roli.

Všechny naše texty navíc na konci prochází závěrečnou revizí ze strany rodilých mluvčích, aby byl finální text plynulý a bez chyb či překlepů.

Férovost

Ceny za naše expresní služby, tj. do 24 hodin od zadání, jsou s 20% příplatkem oproti standardní době dodání překladu. Rozsáhlejší či jinak specifické zakázky vyhodnocujeme individuálně po osobní domluvě.

Vstřícnost

Pokud hledáte ochotného a spolehlivého partnera na poli překladu, jazykové centrum Berlitz Praha je tou správnou volbou. Rádi Vám poradíme a zpracujeme Vaši zakázku na našem telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?