Překlady ruských textů


preklady ruskych textuNa trhu působí mnoho jednotlivců i agentur, které nabízejí překlady z / do ruského jazyka. Pokud si ale chcete být jistí, že obdržíte opravdu věrný a reprezentativní překlad, jsme tady pro Vás my.

V čem je Berlitz nejspolehlivější

Naše jazykové centrum má dlouholetou mezinárodní tradici, díky které může nabídnout profesionální služby v oblasti překladu a tlumočnictví. Spolupracujeme se špičkami v tomto oboru a každý překlad navíc na konci prochází revizí ze strany rodilého mluvčího, čímž zaručujeme opravdu vysokou kvalitu a bezchybnost, za kterou si stojíme.

Jaké druhy překladů poskytujeme

  • obecné a odborné dokumenty, manuály, návody
  • úřední listiny, certifikáty
  • autorizované překlady odborných textů s kulatým razítkem (z oboru práva, inženýrství, lékařství, apod.)
  • webové stránky
  • smlouvy
  • korektury ruských textů z jakéhokoliv oboru

Cena

Jedna normostrana textu, tj. 1.800 znaků, zpravidla stojí 590,-. Cena se pak odvíjí od rozsahu a typu překladu, charakteru služby a termínu jejího dodání.

Termín dodání

Standardní doba dodání je 2 – 3 dny v závislosti na rozsahu překladu či korektury. V naší nabídce najdete také expresní dodání překladu do 24 hodin od zadání v rozsahu do 2.000 slov, nadstandardní zakázky dodáváme podle individuální domluvy.

Pro více informací a objednávky našich překladatelských služeb Vám jsme plně k dispozici na telefonním čísle 273 136 015.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?