Překlady odborných textů a prací

Depositphotos 5658783 original maleS překladem odborného textu si hlavu lámat nemusíte. Svěřte text z jakéhokoliv oboru překladatelské agentuře Berlitz Praha a v klidu vyčejte na perfektní výsledek.


Překladatelské služby po ruce

Dostali jste do ruky odborný text v cizím jazyce a potřebujete mu perfektně porozumět? Netrapte se po nocích s překladem, ale zadejte si jeho překlad v překladatelské agentuře Berlitz Praha. Zajistíme Vám profesionální překlad, takže svůj text dostanete ve svém mateřském jazyce budete s ním moci dále bez problémů pracovat. Překlady zajišťujeme z angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

Překladatelské služby zajišťujeme jak do češtiny, tak z češtiny do výše uvdených jazyků. Obraťte se přímo na pobočku překladatelské agentury v Praze a zjistěte aktuální nabídku překládaných jazyků a dostupnost překladatelů.

Autorizované a oficiální překlady

Jestliže potřebujete přeložit úřední dokument a potřebujete tento překlad se soudním ověřením, s důvěrou se na nás obraťte. Překlady se soudním ověřením běžně dodáváme a zajišťují je naši soudní překladatelé. Než si vyžádáte soudní překlad, ujistěte se, zda jej opravdu potřebujete, ať se vyhnete zbytečným výdajům navíc.

Překlady smluv a odborných prací

Máte-li vyhotovit smlouvu v cizím jazyce nebo naopak v ruce cizojazyčnou smlouvu držíte, zadejte si u nás bez váhání překladatelskou zakázku. Překlady smluv vyhotovujeme ve standardních termínech.

Jste-li autorem odborné práce v češtině a potřebujete její překlad, neztrácejte čas úmorným překládáním. Naši odborníci s jazykovými znalostmi se o překlad Vaší práce postarají a odevzdají Vám její překlad včetně jazykové korektury.

Zajímáte se o přehled překladatelských služeb, které nabízí  překladatelská agentura Berlitz Praha? Kontaktujte naši pobočku v Praze a domluvte se na předání zakázky ještě dnes.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?