Překlady do světových jazyků, překlady odborných textů

business style 176Netrapte se s překladem dlouhého textu, ale zadejte jeho přeložení profesionální překladatelské agentuře při jazykové škole Berlitz Praha, která zajistí profesionální přeložení textu z češtiny do němčiny, angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny.


Překlady z češtiny

I když si myslíte, že určitý cizí jazyk perfektně ovládáte, když přijde na lámání chleba a máte do tohoto jazyka přeložit psaný text z češtiny, ocitáte se v koncích. Čím to je? Pokud se překládáním nezbýváte profesionálně, ale cizím jazykem převážně mluvíte, jste sice perfektní v konverzaci, ale na prefesionální překládání to nestačí.

Zůstaňte proto mistrem v konverzaci a překládání textu s klidným svědomím svěřte překladatelské agentuře. V jazykovém centru Berlitz se překládání věnujeme již několik let a spolupracujeme s jazykovými odborníky, kteří jsou profesionály a odvádí perfektní práci. K překladu nám můžete předložit jakýkoliv text, ať již v obecném jazyce nebo v odborném jazyce, a my Vám vyhotovíme jeho překlad v krátkém termínu a precizně.

Věnujeme se překladům odborných textů z technických, přírodovědných nebo humanitních oborů. Součástí překladu je i revize textu. Konkrétní podmínky revize textu si domluvíte při zadávání zakázky.

Korekturu textu si můžete objednat i jako samostatnou zakázku. Nechejte si svoji autorskou práci zkontrolovat jazykovým odborníkem, ať máte jistotu, že se vyvarujete pravopisných chyb.

Překlady smluv a dokumentů

Ať se setkáte s dokumentem v cízim jazyce a potřebujete jej přeložit do češtiny, nebo naopak máte v rukou cizojazyčný text a nechápete plně jeho smysl, svěřte nám s důvěrou jeho překlad a počkejte pár dnů na výsledek.

Naši překladatelé se věnují překládání smluv a vyhotovení oficiálních překladů dokumentů. Pokud potřebujete překlad se soudním ověřením, tak jsme také schopni Vám jej zajistit. Před zadáváním zakázky na soudní překlad si prosím ověřte, zda jej opravdu potřebujete, ať zbytečně neinvestujete na nesprávném místě.

Kontaktuje pobočku překladatelské agentury pro konkrétní domluvu.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?