Překlady diplomů a dokumentůProfesionální překladatelský tým Vám nabízí překlady nejen z češtiny do angličtiny (a naopak), ale taktéž do více než 40 světových jazyků, a to do 2-3 pracovních dnů.

 

Překladatelský tým

O překlad diplomů či jiných dokumentů se Vám postarají naši zkušení překladatelé. Součástí překladů je taktéž konečné provedení jazykové korektury u všech překladů.

 

 

Jaké překlady nabízíme?

  • autorizované překlady úředních dokumentů
  • oficiální překlady smluv
  • překlady odborných textů (např. technické popisy, či odborné texty z různých oborů)
  • překlady webových stránek
  • korektury textů

Ceny překladů

Základní cena u překladů z angličtiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, němčiny a ruštiny do češtiny je 590,- Kč za normostranu. Ceník se může lišit u překladů z méně běžných jazyků a taktéž dle rozsahu překladu. Z toho důvodu nás kontaktujte a my Vám zašleme individuální cenovou nabídku.

Termíny překladů

Běžné překlady (texty o rozsahu 2 000 slov), Vám dodáme do 2-3 pracovních dnů od zadání zakázky. U náročnějších či rozsáhlejších nabídek se s Vámi domluvíme na individuálním termínu. Nabízíme taktéž expresní překlady a to již do druhého dne!

Další překlady

Dále si Vám dovolujeme nabídout překlady se soudním ověřením, jako jsou: výpisy z rejstříku trestů, výpisy z obchodního rejstříku, doklady o vzdělání, plné moci, rodné, oddací a úmrtní listy, notářské zápisy atd.

Naší předností je včasný, odborný a kvalitní překlad k Vašim rukám!

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?