Překlady Berlitz - komplexní zajištění překladatelských služeb

překladyHledáte způsob, jak si poradit se záplavou textu, který potřebujete přeložit, opravit a připravit jako podklad pro další práci? Obraťte se na překladatelské služby Berlitz - překlady, revize a korekce textu na jednom místě.


Překladatelská agentura Berlitz

Vzdělávací a jazykové centrum Berlitz nabízí mezi svými službami i překlady a revize textu. Pracujeme s oboustrannými překlady, překládáme z češtiny i do češtiny.

Jako podklad pro zakázku nám můžete dodat jakýkoliv text, ať se bude jednat o obecný, či odborný text, naši zkušení a vysokoškolsky vzdělaní překladatelé Vám jeho překlad připraví se 100% precizností.

 

Překlady smluv

Netrapte se s několikastránkovou smlouvou, ale předejte ji překladatelské agentuře Berlitz. Překlad pro Vás připravíme i do 24 hodin - expresní překlady vyhotovujeme na základě individuální dohody a podle aktuální vytíženosti překladatelů.

Překlady do češtiny

Zpracujeme pro Vás texty jakéhokoliv zaměření - technické, právnické i akademické texty. Vyhotovíme pro Vás oficiální překlad se soudním ověřením nebo autorizovaný překlad.

Překlady z češtiny

V cizojazyčné konverzaci si věříte, ale psané slovo pro Vás představuje problém? Nezoufejte si a svěřte překlad z češtiny nám.

Překlady webových stránek

Oslovujte svoje zákazníky v jejich rodné řeči a buďte pro ně čitelnější. Přeložíme profesionálně Váš web, zajistíme jeho mnohojazyčnost.

Tlumočnické služby

Při obchodním jednání se soustřeďte na jeho program tlumočení do dalších jazyků přenechejte profesionálům. Věnujte se svým obchodním partnerům nenuceně a s lehkostí, starosti s cizím jazykem nechejte na nás.

Máte-li zájem o tlumočnické nebo překladatelské služby, kontaktujte pobočku Berlitz Praha.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?