Překladatelské služby - německý jazyk

překlady z němčinyDělají Vám starosti překlady z němčiny? Neustále se Vám kupí na stole smlouvy, dokumenty a stránky textu v němčině, které je potřeba přeložit? Spoléhejte na překladatelskou agenturu Berlitz - překlady z němčiny a překlady do němčiny v krátkých termínech.


Překladatelská agentura Berlitz

Vzdělávací centrum Berlitz nabízí kromě výuky cizích jazyků také překladatelské služby, které jsou díky dlouhodobé tradici a zaměstnávání profesionálních a zkušených překladatelů na špičkové úrovni. Překlady odborných textů, akademických prací, smluv, oficiálních dokumentů nebo běžných textů patří mezi standardní zakázky, a proto jejich vyhotovení nabízíme v krátkých termínech.

Standardní doba zpracování zakázky jsou 2 až 3 dny. Při domlouvání podmínek vyhotovení překladu posuzujeme rozsah zakázky a aktuální vytíženost překladatelů. Také lze u nás pořídit expresní překlad do 24 hodin.

Ceny překladů se pohybují od 590 Kč (včetně DPH) za normostranu (odpovídá 1800 znakům včetně mezer). V případě expresního překladu k ceně připočítáváme 20 % navíc. Pro další ceny překladatelských služeb si prohlédněte tento ceník překladů.

Překlady z němčiny / do němčiny

Hledáte spolehlivé překladatele, kteří si poradí s jakýmkoliv textem v němčině, nebo naopak někoho, kdo Váš český text přeloží do němčiny? Jste na správné adrese. Překladatelská agentur Berlitz nabízí:

  • překlady odoborných textů, překlady technických textů
  • autorizované překlady, překlady oficiálních dokumentů
  • soudní překlady, překlady "s kulatým razítkem"
  • překlady webových stránek
  • jazykové korektury (obecných i technických a odborných textů)

Kontaktujte pobočku překladatelské agentury v Praze - Na Poříčí 1047/26, Praha 1 - a požádejte o všechny informace a zjistěte podmínky zadávání překladatelských zakázek.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?