Ponořte se do studia jazyků toto léto s jazykovými kurzy Summer Immersion

 

 

Jazykový institut Berlitz nabízí nejrůznější jazykové kurzy po celý rok. Léto 2017 může však být pro Vás tím správným obdobím, kdy začnete dále rozvíjet své jazykové znalosti a schopnosti. My bychom Vám v této snaze rádi pomohli, a proto jsme připravili letní kurzy Summer Immersion.

V intenzivních kurzech Summer Immersion můžete studovat nejen angličtinu, ale také celou řadu dalších světových jazyků (italština, francouzština, ruština, němčina nebo čeština pro cizince a další) nebo se specializovat na výuku tzv. Business English nebo právnické angličtiny.

 

clanek cervenec 2017 summer immersion berlitz

ZAMĚŘENÍ A VÝHODY JAZYKOVÝCH KURZŮ

Hlavní prioritou kurzu je zlepšení mluveného projevu a získání sebevědomí při používání cizí řeči ve Vámi zvolených oblastech zájmu. Přesto, že je důraz kladen na konverzační schopnosti, opomenuty nejsou ani další důležité aspekty používání jazyka jako je poslech, čtení a psaní. Ke studiu Vám jsou zdarma poskytnuty moderní studijní pomůcky.

Jednou z výhod jazykových kurzů Berlitz je, že se snaží maximálně přizpůsobit požadavkům studentů. Pokud se tedy potřebujete zlepšit například v obchodní angličtině nebo byste se rádi jazykově vybavili před zahraniční dovolenou, zaměření kurzu se tomu přizpůsobí.

Další výhodou kurzů Summer Immersion je, že probíhají individuálně, a proto je pozornost lektora věnována pouze Vám. Minimálně 60 % času hovoří student. Profesionální lektoři pocházejí z řad rodilých mluvčích, mají mnohaleté zkušenosti, jejich výukové metody jsou pravidelně monitorovány a dále rozvíjeny. Tempo a intenzitu výuky přizpůsobují úrovni každého studenta, vždy však s cílem dosáhnout uspokojivého zlepšení na konci každé lekce a celého kurzu.

 

STUDUJTE S PARTNEREM V AKCI

Pokud váháte a nejste si jisti, že byste zvládli absolvovat intenzivní výuku sami, připravili jsme pro Vás skvělou nabídku – Přiveďte si studijního partnera, a plaťte jen za jednoho!

Kromě studijní podpory Vás tak kurz vyjde také levněji. V ceně kurzu je dokonce zahrnuto i občerstvení.

 

Sami nebo s partnerem si můžete vybrat z 1–2týdenních jazykových kurzů:

  • FULL DAY: 5 dní 8 lekcí denně
  • HALF DAY: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně

Kontaktujte jazykové centrum Berlitz pro bližší informace o kurzech nebo pro rezervování místa na cestě za zlepšením Vašich jazykových schopností.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?