Podzimní výhodné jazykové kurzy Total Immersion® a Sprint


 

podzimni vyhodne jazykove kurzy total immersion a sprintVyužijte v listopadu naši jedinečnou nabídku a zaběhněte si s námi pro kvalitní jazykové dovednosti! Právě nyní s jazykovým centrem Berlitz Praha ušetříte na individuálních kurzech Sprint a Total Immersion® a uděláte znatelný pokrok už po prvních týdnech studia. Vyberte si některý z více než deseti jazyků, které v Praze vyučujeme, a začněte se studiem ještě dnes!

Berlitz: záruka kvality

Jazyková centra Berlitz mají celosvětově dlouhou tradici a jejich unikátní učební metoda spolu s kvalitními lektory je řadí mezi špičky ve svém oboru. Bohaté zkušenosti ve výuce cizích jazyků a poznatky o fungování lidské paměti a myšlení jsou hlavními principy práce se studenty, přičemž lektor vždy bere ohledy na individuální potřeby, cíle a možnosti.

Berlitz: brána do světa

V pražském jazykovém centru Berlitz si můžete vybrat prezenční studium z více než deseti světových jazyků, mezi které patří angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština či maďarština. Nabízíme také výuku mandarínské čínštiny či srbštiny a dalších, takže vyhovíme i těm nejnáročnějším studentům.

Berlitz: Total Immersion®

Zažijte takovou intenzitu přísunu cizího jazyka, jako byste žili v dané zemi. V individuálním kurzu Total Immersion® na Vás čeká 12 lekcí denně po dobu jednoho až čtyř týdnů podle Vašich možností, přičemž se o Vás stará tým 3 - 5 lektorů. Přijdete tedy do styku s různými přízvuky, tempem mluvy a získáte bohaté zkušenosti v oblasti porozumění a dorozumění.

Tento kurz je šitý přímo Vám na míru – před jeho zahájením Vás čeká pohovor, na kterém si stanovíte své cíle a požadavky a vše prodiskutujete s lektory. Výsledkem je naprosto personalizovaná výuka s ohledem na Váš reálný pokrok během studia.

Během lekcí mluvíte většinu času právě Vy, abyste měli dostatek prostoru pro aktivaci slovní zásoby a osvojení jazykových vazeb a systému. Součástí tohoto studijního programu je také oběd s některým z lektorů a jedna lekce denně pod vedením dvou lektorů současně.

Berlitz: Sprint

V intenzitě je síla, a proto je v naší nabídce jazykový kurz Sprint, který studentům dopřává celkem 45 vyučovacích hodin během jednoho týdne. Je tedy ideální volbou pro ty, kteří se potřebují na poslední chvíli kvalitně připravit na specifickou událost, jako například konferenci, obchodní jednání či zahraniční cestu.

Kurz Sprint je postaven na požadavcích studenta, takže se společně zaměříme třeba na obchodní, technickou či jinou oblast cizího jazyka. Po celou dobu trvání kurzu se Vám věnují střídavě 2 – 3 lektoři s důrazem na to, abyste v lekcích získali co nejvíce prostoru pro vlastní mluvený projev. Výsledkem je citelné zlepšení už po týdnu studia!

Berlitz rozdává radost

Abychom Vám zpříjemnili podzimní čas, rozhodli jsme se udělat Vám radost. Právě teď proto ušetříte 20 % při nákupu jazykového kurzu Total Immersion® nebo Sprint! Ke každým 4 dnům výuky od nás získáte jeden den zcela zdarma!

Těšíme se na Vás!

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a sjednejte si osobní schůzku, na které se dozvíte vše potřebné o našich jazykových kurzech. K dispozici jsme Vám také prostřednictvím formuláře nebo na facebooku.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá