Podzimní slevy na jazykové kurzy vrcholí

palec nahoru 300V jazykové škole Berlitz Praha pomalu končí období podzimních slev na jazykové kurzy. Využijte poslední dny do konce akce 1. 12. 2015 a kupte jazykový kurz se slevou!


Konec slev na jazykové kurzy v Berlitz Praha

 • Rodinná sleva na angličtinu pro děti
  Využijte současnou nabídku, přihlaste se na jakýkoliv individuální jazykový kurz pro dospělé a získejte 10% slevu na kurz angličtiny pro děti.
 • Sleva 17 % na individuální jazykový kurz
  Vyberte si kurz Express, Classic nebo Premium a za cenu 30 lekcí jich získáte 36! Vyberte si některý ze 14 nabízených cizích jazyků vyučovaných v jazykové škole Berlitz Praha.
 • 20% sleva na Total Immersion® a Sprint
  Úplné ponoření do jazyka a Sprint k cíli, to jsou naše intenzivní jazykové kurzy cizích jazyků. Výuka probíhá 12 nebo 9 hodin denně s celkovým trváním kurzu 1 - 6 týdnů. Zaberte naplno a ovládejte cizí jazyk bravurně již za pár týdnů.
 • 50% sleva na Samostudium Online CyberTeachers®
  Jestliže nemáte příležitost využít jazykové kurzy v Praze, ale oslovil Vás způsob výuky jazyků v Berlitz, zapojte se do studia díky inovativní online platformě CyberTeachers®, ve které se učíte cizí jazyk jako samouk, ale máte příležitost vše konzultovat s jazykovým lektorem přes chat nebo s ním přímo hovořit. Naučte se angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu nebo italštinu sami z pohodlí domova nebo na cestách.

Jen do konce listopadu máte příležitost získat vybrané jazykové kurzy se slevou. Určitě si vyberete, protože nabídka jazykových kurzů ve slevě je opravdu široká. 

Výuka cizích jazyků ve vzdělávacím centru Berlitz probíhá podle zásad výukové metody Berlitz. Ta se vyznačuje cílenou výukou a důrazem na konverzaci v cizím jazyce.

Kontaktujte jazykové centrum Berlitz Praha a získejte všechny aktuální informace nyní!
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?