Podzimní intenzivní kurzy španělštiny


podzimni intenzivni kurzy spanelstinyVěděli jste, že španělština je oficiálním jazykem ve 21 zemích světa a ovládá ji víc než 400 milionů lidí? Pokud chcete i Vy patřit mezi 18 milionů studentů, kteří španělštinu právě studují, jazykové centrum Berlitz Praha je Vám k dispozici. Nyní je ta nejlepší chvíle vybrat si některý z našich individuálních kurzů a ponořit se do studia tohoto líbezného a melodického jazyka. V listopadu navíc s Berlitz Praha ušetříte!

Efektivní studium

Víme, že Váš čas je vzácný a že se snažíte jej využít na maximum. I to je jeden z důvodů, proč při výuce v Berlitz Praha používáme naši originální učební metodu. Ta totiž staví na poznatcích o fungování lidské paměti a myšlení a pomáhá studentům nabyté vědomosti ukládat do dlouhodobé paměti a zároveň je aktivovat. Výuka je postavena na konverzačním přístupu, z velké části mluví právě student, a již během lekce se klade důraz na upevňování osvojené slovní zásoby a jazykových principů. Výsledky jsou tedy znát již po prvních týdnech studia!

Pestrá nabídka kurzů

Při sestavování naší nabídky individuálních kurzů španělštiny jsme brali v potaz pracovní vytížení a potřeby našich stávajících klientů. Rozhodli jsme se tedy studijní programy rozdělit podle intenzity (počtu lekcí denně) a délky studia, aby si vybral opravdu každý. Všechny naše kurzy jsou založeny na individuálních potřebách každého klienta, takže se v lekcích můžete zaměřit na obecnou, technickou či jinak specifickou slovní zásobu. Výuka je navíc vhodná pro jakoukoliv úroveň – naši lektoři z řad rodilých či bilingvních mluvčích se o Vás postarají.

Total Immersion®

Zažijte doslova příliv španělského jazyka během jednoho až čtyř týdnů ve 12 lekcích každý pracovní den. Náš nejintenzivnější kurz je zárukou rychlých a kvalitních výsledků a perfektně Vás připraví třeba na služební cestu nebo konferenci.

Sprint

Jednotýdenní intenzivní kurz, ve kterém se Vám věnují dva až tři lektořidevíti lekcích denně. Ať už potřebujete oprášit své schopnosti nebo se potřebujete naučit základní slovní zásobu, můžete si být jistí, že Vás velmi rychle rozmluvíme!

Classic

Pro vytížené klienty, kteří preferují volnější tempo, máme perfektní volbu v podobě kurzu Classic. Jde o tříměsíční pružné studium, které Vám umožňuje naplánovat si celkem 40 vyučovacích hodin individuálně podle Vašich časových možností a potřeb.

Express

Svižnější obdobou kurzu Classic je učební program Express, který Vám dovoluje rozvrhnout si 40 lekcí do 4 týdnů. Je tedy jen na Vás, jakou intenzitu zvolíte!

Skvělá podzimní akce v Berlitz Praha

Připravili jsme si pro Vás opravdu výjimečnou nabídku – ještě v průběhu listopadu máte možnost zapsat se do některého z našich intenzivních kurzů s výraznou slevou! Kurzy Total Immersion® a Sprint nyní pořídíte se slevou 20% a ke každým 35 lekcím kurzů Express, Premium či Classic získáte 5 lekcí zcela zdarma!

Neváhejte a (vy)točte

naše telefonní číslo 273 136 015, kde Vám poskytneme detailní informace o možnostech studia španělského jazyka v Berlitz Praha. Těšíme se na Vás!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?