Osvěžení v Aquapalace Praha za individuální jazykový kurz Berlitz


osvezeni v Aquapalace Praha za individualni jazykovy kurz BerlitzLéto je v plném proudu, nejspíš jste se už vrátili ze své dovolené a možná přemýšlíte, jak využít zbývajících horkých dnů. Máme pro Vás skvělý tip! Pojďte s námi zapracovat na svých jazykových znalostech, vyberte si některý z našich individuálních kurzů a my Vás za to odměníme osvěžujícím a příjemným dnem, stráveným ve vodním a saunovém světě Aquapalace Praha zcela zdarma!

Během letních dnů nám slunce dodává mnohem více energie než po zbytek roku, a proto je léto ideální dobou na získávání nových vědomostí a rozvoj dovedností. Mozek si je totiž lépe ukládá a Vy si je pak snadněji vybavíte v praxi.

 

Individuální studium

Výuka ve skupině je velmi populární, zejména díky svým ekonomickým výhodám a také konkurenčnímu prostředí, které nás obvykle motivuje k lepším výkonům. Pokud ale chcete udělat opravdový kus práce a citelně se zlepšit ve znalosti cizího jazyka, individuální kurz je tou pravou volbou. Lektor se po celou dobu výuky věnuje pouze Vám a tempo i směr přizpůsobuje jen a jen Vašim potřebám a schopnostem.

Efektivní metoda

Jazykové centrum Berlitz Praha ve svých kurzech disponuje unikátní učební metodou, která je postavena na vědeckých poznatcích o paměti a osvojování jazyka. Díky tomu zaručuje velmi rychlé a kvalitní výsledky, které si uchováte v dlouhodobé paměti. Lekce jsou založeny na konverzaci mezi lektorem, případně lektory a studentem v reálných životních situacích s důrazem na rozvoj sebejistoty při používání cizího jazyka.

Bohatá nabídka

Na základě zkušeností a poptávky ze strany klientů jsme sestavili nabídku individuálních kurzů, ze které si vybere opravdu každý. Jednotlivé programy se liší intenzitou, délkou a zaměřením, metoda a lektorská práce je pro všechny typy stejná:

  • Summer Immersion – speciální letní učební program v rozsahu pěti nebo deseti dnů a osmi či čtyř lekcí denně. Jde o velmi intenzivní výuku založenou na Vašich požadavcích, vedenou dvěma lektory.
  • Total Immersionintenzivní výukový program pro ty z Vás, kteří se potřebují zdokonalit v cizím jazyce velmi rychle. Tým lektorů se Vám věnuje 12 lekcí denně, 5 dní v týdnu, 1 – 4 týdny podle Vašich možností.
  • Sprint – týdenní intenzivní kurz, 9 lekcí denně s rodilým mluvčím
  • Express – čtyřtýdenní výuka s flexibilním plánováním lekcí, celkem 40 lekcí
  • Classic – osmitýdenní výuka, celkem 40 lekcí
  • Premium – tříměsíční jazykový kurz, celkem 40 vyučovacích hodin podle Vašich časových možností

Zasloužená odměna

Jako speciální letní bonus si pro Vás jazyková škola Berlitz Praha připravila dárek v podobě celodenní vstupenky do vodního světa Aquapalace Praha zdarma. Po intenzivním studiu takové osvěžení jistě přijde vhod!

Čas se krátí

Pokud chcete využít naši akční letní nabídku, pospěšte si a zarezervujte si svůj individuální kurz ještě dnes! Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015, kde s Vámi rádi probereme veškeré Vaše dotazy.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?