Online výuka španělštiny- 3 měsíční licence Cyberteachers Coach


Depositphotos 8850674 originalOnline kurzy CYBERTEACHERS spojují jedinečnou metodu výuky Berlitz s možností pohodlného studia odkudkoliv kdykoliv. Objednat si můžete 3měsíční nebo 6měsíční licenci. V nabídce najdete i roční licence za výhodnější cenu.

Akční nabídka - učte se španělsky již od 387 Kč/měsíc

Zvolte online jazykový kurz CyberTeachers Coach!
Licenci nyní zakoupíte za poloviční cenu. Španělsky se tak můžete učit již od 387 Kč za měsíc!  
Akce platí do 28. 2. 2017.

CYBERTEACHERS COACH

Během kurzu máte k dispozici 20 jazykových nástrojů jako například nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, trenažér výslovnosti, kontrolu pravopisu, modelové situace atd. K podpůrným médiím patří zábavné podcasty, videa, e-mail a další. Váš pokrok je nepřetržitě analyzován a výuka tak může být individuálně přizpůsobována při každé lekci.

CYBERTEACHERS LIVE

Pokud Vám během kurzu něco není jasné a potřebujete probíranou látku více vysvětlit, s kurzem CyberTeachers Live máte jedinečnou možnost kliknout a spojit se naživo s lektorem - rodilým mluvčím, a to 5 dní v týdnu, 24 hodin denně. Se CyberTeachers Live se také můžete zapojit do virtuálního skupinového konverzačního kurzu v rámci živého vyučování.

ŠPANĚLŠTINA V BERLITZ®

Informujte se o všech možnostech výuky španělštiny na telefonním čísle 273 136 015 nebo kontaktujte jazykovou školu Berlitz prostřednictvím online formuláře.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?