Online výuka CyberTeachers Coach za akční cenu


Lehce si zvyknete na studium, kdy nejste svázáni časem a kurz si zapnete teprve v momentě, až jste připraveni.self study

Objednat si můžete 3měsíční nebo 6měsíční licenci. V nabídce najdete i roční licenci za výhodnější cenu. Výmluvy, že na docházení do kurzu nemáte čas, jsou již minulostí.

V AKCI ZA POLOVINU

Potřebujete se učit cizí jazyk, ale nemáte čas dojíždět na lekce? Zvolte online jazykový kurz CyberTeachers Coach!
Licenci nyní zakoupíte za poloviční cenu. Cizí jazyk se tak můžete učit již od 387 Kč za měsíc!

CYBERTEACHERS COACH

Online kurz CyberTeachers Coach nabízíme pro následující jazyky:

•    Angličtina
•    Němčina
•    Španělština
•    Francouzština
•    Italština

Během kurzu máte k dispozici 20 jazykových nástrojů jako například nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, trenažér výslovnosti, kontrolu pravopisu, modelové situace atd.
Vyberte si z 20 průmyslových odvětví a 218 pracovních specializací a zaměřte se na slovní zásobu podle svých preferencí.
K podpůrným médiím patří zábavné podcasty, videa, e-mail a další. Váš pokrok je nepřetržitě analyzován a výuka tak může být individuálně přizpůsobována při každé lekci.

Projděte si průvodce platformou CyberTeachers.

Pokud byste v rámci online výuky preferovali i živé spojení s lektorem, podívejte se na nabídku CyberTeachers Live, kterou nabízíme pouze pro angličtinu.

Objevte výhody, které Vám online kurz přináší!

Napište nám nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se výuky CyberTeachers.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?