Online výuka cizích jazyků


online kurzy jazyku vyuka po internetu

 

Čas Vám nedovolí pravidelně navštěvovat kurz cizího jazyka? Máme skvělé řešení pro zaneprázdněné podnikatele, manažery či vytížené maminky. Dáváte přednost pohodlnému studiu přes počítač? Berlitz Vám nabízí jedinečnou online platformu pro výuku cizích jazyků, díky níž máte možnost studovat odkudkoliv a kdykoliv jen chcete. Do konce května se slevou 50 %!

Stačí mít jen připojení přes internet a následně se kdykoliv připojit přes naši virtuální platformu CyberTeachers. Online výuka je vhodná pro jakoukoliv úroveň jazykových znalostí. Před zahájením kurzu, vypracujete hodnotící test zdarma.

Nabídka online kurzů

  • CyberTeachers Coach – on-line platforma pro výuku jazyků s podporou lektora – rodilého mluvčího, která Vám umožní učit se cizí jazyk 24 hodin denně, kdykoliv a kdekoliv.
  • CyberTeachers Live – on-line platforma pro výuku angličtiny s podporou lektora – rodilého mluvčího, 24 hodin denně 5 dní v týdnu
    a virtuální skupinové konverzační lekce

Objednat si můžete 3měsíční nebo 6měsíční licenci. V nabídce najdete i roční licenci za výhodnější cenu.

AKCE: SLEVA 50 %

Studujte cizí jazyky již od 387 Kč/měsíc! Nabídka je platná do konce května.

Objednat kurzy CyberTeachers >>

Studium se CyberTeachers Coach

Platforma je dostupná 24 hodin denně. V případě potřeby jsou studentům k dispozici lektoři – rodilí mluvčí, kteří jsou přes chat nebo telefonicky připraveni reagovat na jakékoli dotazy ohledně výuky jazyka. Během kurzu máte k dispozici 20 jazykových nástrojů jako například generátor pro zapamatování slovní zásoby, slovník, překladač, trenažér výslovnosti, kontrolu pravopisu, modelové situace atd. Vybrat si také můžete
z interaktivních médií podporujících studium, kam patří zábavné podcasty, motivující videa, e-mail a další.
Monitorovací nástroje analyzují Váš výkon během výuky a následně náplň dalších lekcí přizpůsobují. Jednotlivé absolvované lekce si můžete ukládat a následně bez omezení pouštět podle potřeb.
Se CyberTeachers Coach můžete studovat tyto jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština.

Angličtina se CyberTeachers Live

Tato platforma nabízí vše, co CyberTeachers Coach, a navíc možnost zapojení se kdykoli do virtuální skupinové lekce vedené živě lektorem – rodilým mluvčím, a to 24 hodin denně 5 dní v týdnu.
Jde tedy o klasickou živou lekci plnou konverzace, jen kvůli ní nemusíte nikam docházet.
Efektivní studium s platformou CyberTeachers Live je v nabídce výhradně pro anglický jazyk.

Objednat kurzy CyberTeachers Live >>

Objevte výhody, které Vám online kurz přináší!

Napište nám nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 273 136 015. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se výuky CyberTeachers.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?