Online kurzy více než 40 cizích jazyků


 

Věděli jste, že internet je nyní používán více než 3 miliardami lidí na celém světě? Je tedy logické, že se do této virtuální sítě přesouvá mnoho lidských aktivit - od sociálního kontaktu přes obchodní jednání až po zábavu ve volném čase. Jazykové centrum Berlitz Praha má pro Vás tip na plnohodnotné využití Vašeho času stráveného online, a to studiem cizích jazyků prostřednictvím svých originálních internetových nástrojů.

Ať už patříte mezi ty, které fascinuje virtuální svět, nebo ty, kteří jsou příliš zaneprázdnění na to, aby mohli docházet na pravidelnou výuku do našeho centra, rozhodně oceníte naši nabídku výuky cizích jazyků online. Vybrat si navíc můžete z několika variant „absenčního“ studia:

online kurzy vice nez 40 cizich jazykuVirtuální třída

Přes neuvěřitelných 40 světových jazyků můžete studovat prostřednictvím virtuální výuky s rodilými mluvčími. A je to velmi snadné: po vypracování rozřazovacího testu se ve stanovenou dobu připojíte a absolvujete živou lekci v reálném čase. Tu si navíc můžete nahrát pro svou potřebu a kdykoliv se k ní při samostudiu vrátit.

Celá lekce probíhá za využití unikátní metody Berlitz v cílovém jazyce, takže máte skvělou příležitost osvojit si přirozené použití jazyka a slovní zásoby.

CyberTeachers

Podpořte své studium angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny či italštiny a vyzkoušejte naši výukovou platformu CyberTeachers. Jde o velmi sofistikovaný soubor studijních aplikací, které suplují reálného lektora. Díky nim si můžete procvičovat slovní zásobu, simulované rozhovory, využít překladač či slovník a navíc sledovat svůj pokrok. Každý den navíc obdržíte motivační email s krátkým jazykovým vstupem, který Vás bude směřovat ke studiu.

K dispozici jsou dvě varianty, a to CyberTeachers Coach a CyberTeachers Live (dostupná pouze v angličtině s asistencí živého lektora kdykoliv potřebujete).

Skype

Dáváte přednost telefonnímu hovoru nebo nemáte dostatečně stabilní připojení pro práci ve virtuální třídě? Pak je zde pro Vás možnost telefonických lekcí, které Vám během 30 minut zprostředkují živý kontakt s lektorem kdekoliv na světě. Svou lekci si můžete zarezervovat prostřednictvím online rezervačního systému a pak už si jen naplno užít konverzaci v cizím jazyce.

Kombinované studium

Pokud se Vám stýská po tradiční formě výuky a osobním kontaktu s lektorem, máme pro Vás perfektní řešení v kombinaci prezenční výuky s některým z našich produktů online. Díky virtuální třídě nebo platformě CyberTeachers budete moct kdykoliv ve volném čase pracovat na svých jazykových znalostech a podpořit tím svou domácí přípravu na vyučování.

Kontaktujte nás a využijte nekonečné možnosti internetu ještě dnes!

Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 273 136 015 a najdete nás i na facebooku.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?