Online kurzy ruštiny


 

Chcete studovat ruštinu odkudkoliv a kdykoliv? Nechcete, či z časových důvodů nemůžete pravidelně docházet do jazykových kurzů a soukromé lekce si nemůžete dovolit? Online rustinaZačněte se učit rusky online s jazykovou školou Berlitz Praha a ušetříte čas i peníze!

Typy online kurzů

CyberTeachers Coach

Online výuka probíhá formou samostudia. Pomocí online platformy máte na výběr média podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty. V jednotlivých lekcích Vám bude také pomáhat 20 jazykových nástrojů, jako je slovník, překladač, generátor pro zapamatování slovní zásoby, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu.

Akční nabídka:

Využijte časově omezené nabídky a studujte s Cyberteachers Coach již od 387 Kč/měsíc!

Virtuální učebna

Výuka ruského jazyka probíhá ve virtuální třídě, kdy se v předem sjednaném čase spojíte s lektorem (rodilým mluvčím) přes internet. Výuka je vedena metodou Berlitz. Lekci si navíc můžete nahrát a poté znovu přehrát a zopakovat.  

Telefonické/Skype lekce

Jestliže chcete zvolit ještě jinou formu studia, máme pro Vás na výběr z telefonických kurzů nebo výuky prostřednictvím Skype. Lekce trvá 30 minut po předchozí online rezervaci. Během hovoru přes Skype máte k dispozici interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů.

Kombinované studium

Kombinovaná výuka jazyků v sobě zahrnuje výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online studia či telefonických lekcí. Jazykové lekce ruštiny probíhají odkudkoliv ve Vámi zvoleném čase. Jednotlivé varianty studia naleznete v naší nabídce.

Zaujala Vás online výuka ruštiny?

Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další jarní nabídky.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?