Online kurzy jazyků - výuka po internetu


online kurzy jazyku vyuka po internetuNové tisíciletí s sebou přineslo kromě vyššího čísla také nespočet změn v životním stylu mnohých lidí. Nyní je naprosto běžné vyjíždět na služební cesty doma i v zahraničí, komunikovat na mezinárodní úrovni a spolupracovat s kolegy různých národností, pracovat v pružné pracovní době nebo se vydávat do exotických míst za odpočinkem.

V jazykovém centru Berlitz Praha jsme si vědomi těchto trendů v profesním i soukromém životě, a proto přicházíme s širokou nabídkou jazykových kurzů „on the move“. Jde o jazykovou výuku online, která se naprosto podřizuje Vašim časovým možnostem a nárokům a umožňuje Vám studovat, kdykoliv a kdekoliv je to pro Vás možné a pohodlné.

Cyberteachers

Originální a kvalitní platforma pro studium cizích jazyků.

Díky aplikaci Cyberteachers můžete studovat angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu nebo francouzštinu z pohodlí domova či na cestách. Online obsah je Vám k dispozici 24 hodin denně a nabízí širokou škálu nástrojů pro podporu studia cizího jazyka.

Kromě interaktivních médií, jakými jsou videa či podcasty, Vám bude v učení pomáhat generátor pro zapamatování slovní zásoby, nácvik výslovnosti, slovník a překladač nebo nástroj pro zpětnou vazbu. Každý pracovní den navíc obdržíte email s krátkou lekcí, která Vás bude motivovat ke studiu a tím suplovat „živého“ lektora.

Virtuální učebna

Pokud je pro Vás obtížné účastnit se výuky osobně, máme pro Vás atraktivní řešení ve formě virtuálních lekcí. Některý z více než 40 jazyků můžete studovat s rodilým mluvčím prostřednictvím jedinečné a velmi efektivní metody Berlitz. Výuka zcela reflektuje Vaše potřeby a lekci si navíc můžete nahrát a později se k ní při studiu vrátit.

Telefonické kurzy

Pokud nemáte k dispozici kvalitní připojení k internetu a chcete se i tak zdokonalovat v cizím jazyce, máme pro Vás řešení ve formě telefonických jazykových kurzů. Lektor je Vám k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a italštině po dobu 30 minut kdykoliv po předchozí rezervaci online. Během hovoru můžete využívat také interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů, po každé lekci navíc obdržíte zpětnou vazbu se zadáním pro samostudium. Alternativou k telefonnímu hovoru je aplikace Skype.

Kombinované studium

Naše nabídka online výuky slouží také jako perfektní doplněk prezenčního jazykového studia. Obohaťte své studium přístupem do virtuální učebny nebo si procvičte Vaše konverzační dovednosti prostřednictvím telefonického kurzu. Podrobný popis nabízených variant najdete v naší nabídce.

Spoilt for choice?

Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem té nevhodnější alternativy online výuky přesně pro Vás. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nám napište a my Vám sdělíme podrobné informace o všech variantách.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?