Online kurzy až 40 cizích jazyků

virtual-classUčit se cizí jazyky není záležitostí pár dnů. Výuce jazyků se musíte věnovat delší dobu. Pokud ale nemáte tolik volného času, abyste si naplánovali pravidelnou docházku do jazykového kurzu, je tu možnost využít výuku jazyků online.


Cizí jazyky online - pohodlná výuka

Výuka cizích jazyků přes online prostředí je velmi pohodlným a účinným způsobem, jak se naučit novou cizí řeč. Jazyková škola Berlitz Praha nabízí několik způsobů, jak si osvojit cizí jazyk v online prostředí.

Berlitz Virtual Class

Virtuální jazykové kurzy probíhají přes internet ve virtuální třídě, kde se setkáte s lektorem a výuka dále probíhá jakoby osobně v učebně. Tento způsob výuky je velmi pohodlný. Šetříte čas i peníze, výuky se účastníte odkudkoliv, kde máte k dispozici internetové připojení.

Vyberte si z nabídky až 40 cizích jazyků a začněte v Berlitz Virtual Class co nejdříve.

Online výuka jazyků pro samouky

Pro cílené samostudium jazyků nabízíme výuku v online platformě CyberTeachers®, která nabízí široké možnosti využití jazykových a monitorovacích nástrojů. K výběru máte několik oblastí, ve kterých si můžete rozšiřovat slovní zásobu. Pro ujasnění si pochybností ve výuce lze využít konzultace s jazykovýcm lektorem přes chat.

Výuka přes CyberTeachers® je dostupná pro angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu a španělštinu. Pro těchto pět jazyků je k dispozici verze CyberTeachers® Coach. Pro angličtinu je dostupná rozšířená verze CyberTeachers® Live, kde je k dispozici živé spojení s lektorem 5 dní v týdnu.

Kombinace online lekcí a telefonické výuky

Vyzkoušejte online výuku jazyků pro samouky s telefonickými lekcemi. Studujte si svým tempem a pro procvičení konverzace zařaďte 30minutovou živou lekci s lektorem přes telefon nebo Skype.

Kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz Praha a získejte všechny informace o online kurzech jazyků nyní.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?