Online jazykové kurzy již od 387,- za měsíc


online jazykove kurzy jiz od 387Žijeme v uspěchané době, která na nás klade vysoké nároky, ale poskytuje nám jen málo času na to, abychom je byli schopni splnit. Mezi ně patří také jazykové kompetence. Ty jsou velmi často předpokladem pro získání práce snů či její udržení. Pokud patříte do skupiny lidí, kteří by rádi zdokonalili své cizojazyčné dovednosti, ale Váš životní styl Vám neumožňuje navštěvovat pravidelné jazykové kurzy, máme pro Vás perfektní řešení. Jazykové centrum Berlitz Praha nabízí online výuku cizích jazyků, kterou můžete absolvovat doslova kdykoliv a kdekoliv budete chtít! Nyní navíc ve speciální nabídce.

Internet je klíčem k úspěchu

Celosvětová síť za dobu své existence přinesla lidem mnoho nových konceptů a možností a mezi nimi i řadu učebních programů a aplikací. Berlitz v tomto ohledu rozhodně nezůstal pozadu a díky spolupráci mezi IT odborníky a specialisty na jazykovou výuku vznikla špičková studijní platforma CyberTeachers.

Virtuální učitelé

Aneb CyberTeachers je online aplikace, která umožňuje studium odkudkoliv na světě ve kteroukoliv dobu. Součástí tohoto virtuálního prostředí je téměř 20 učebních nástrojů, jako je překladač, nácvik výslovnosti, aplikace k učení slovní zásoby či slovník. Během studia jste navíc neustále monitorováni speciálním programem, který je schopný na základě algoritmů přizpůsobit tempo i obsah výuky přímo Vám na míru. Po každém sezení navíc obdržíte report, který Vám poskytne perfektní zpětnou vazbu s tipy k dalšímu studiu a srovnání s jinými účastníky programu.

Coach v. Live

Platforma CyberTeachers je dostupná ve dvou variantách, a to Coach a Live. Se CyberTeachers Coach můžete studovat angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu nebo španělštinu a k dispozici máte všechny výše uvedené součásti systému. CyberTeachers Live je stejná platforma pro studium výhradně anglického jazyka, která oproti první verzi poskytuje možnost konzultací a kontaktu s „živým“ lektorem, a to 24 hodin denně, kdykoliv potřebujete radu nebo pomoc. V rámci verze Live navíc můžete využít připojení do virtuální konverzační výuky s jinými studenty.

Limitovaná nabídka

Právě teď máte možnost využít slevu 50% z ceny online výuky s jazykovým centrem Berlitz Praha. Při zakoupení roční licence Vás tedy měsíc studia bude stát pouhých 387,-! Podívejte se na naši kompletní akční nabídku.

Začněte se studiem ještě dnes

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a dozvíte se vše o našich online jazykových kurzech. Jsme Vám k dispozici i prostřednictvím odpovědního formuláře. Svou licenci si můžete zakoupit také na našem eshopu.

 

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?