Novoroční výuka němčiny formou online kurzů


 

Typy online kurzů

Virtuální učebna

Lekce německého jazyka probíhají ve virtuální třídě, kdy se v předem sjednaném čase spojíte s lektorem přes internet. Výuka probíhá prostřednictvím metody Berlitz. Lekci si navíc můžete nahrát a poté znovu přehrát a zopakovat.  

CyberTeachers Coach

Kurz probíhá formou samostudia. Díky online platformě máte na výběr z médií podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty pro 20 výnamných odvětví (marketing, obchod, cestování, atd.) a 218 pracovních specializací, kterýmis e výuka bude zabývat. V jednotlivých lekcích Vám bude k dispozici také 20 jazykových nástrojů, jakými jsou: slovník, překladač, generátor pro zapamatování slovní zásoby, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu a další. Navíc máte možnost se spojit s „živým“ lektorem díky diskusi či video spojení.

Objednejte si nyní 3 měsíční kurz Cyberteachers Coach za akční cenu 1.995,-Kč včetně DPH!

Pokud hledáte alternativu k online jazykovým kurzům, nabízíme Vám telefonické kurzy, skype a kombinované studium.

Telefonické/Skype lekce

Telefonické kurzy nebo výuky prostřednictvím Skype, to jsou další možnosti pro výuku s jazykovou školou Berlitz Praha. Jedna lekce trvá 30 minut po předchozí online rezervaci. Během hovoru přes Skype máte navíc k dispozici interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů. Po každé lekci obdržíte zpětnou e-mail se zadáním pro Vaše další samostudium.

Kombinované studium

Kombinovaná výuka jazyků v sobě spojuje výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online či telefonických lekcí. Jazykové lekce němčiny probíhají z jakéhokoliv místa ve Vámi zvoleném čase. Možné varianty naleznete v naší nabídce.

Zaujala Vás online výuka němčiny?

Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní akční nabídky v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro ostatní další informace.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?