Novinky

Kombinované kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha

Kombinovane kurzy anglictinyMáte zájem o výuku angličtiny, ale nabídka jazykových kurzů ve Vašem okolí Vám nevyhovuje? V jazykové škole Berlitz Praha můžete kombinovat různé typy kurzů angličtiny, a tak dosáhnout ještě lepších výsledků!

Jarní nabídka - akční ceny jazykových kurzů

Výuka angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha zahrnuje nejen procvičování anglické konverzace a maximální přizpůsobení náplně lekcí Vašim přáním, ale nabízí mnohem víc! V rámci kombinovaných kurzů angličtiny můžete spojit samostudium s prezenční výukou, telefonickými lekcemi nebo online výukou angličtiny ve virtuální třídě Berlitz. Tak můžete využít výhody všech forem studia.  

Sleva na všechny licence CyberTeachers® ve výši 50 %

Základem pro kombinaci jazykových kurzů je online platforma CyberTeachers® určená pro samouky. Pro doplnění k samostudiu, které si naplánujete podle Vašich možností, si můžete vybrat některou z dalších forem výuky angličtiny:
•    prezenční výuka angličtiny v Praze
•    telefonické nebo Skype lekce angličtiny
•    online kurz angličtiny ve virtuální třídě

Kurzy angličtiny formou prezenční výuky jsou buď individuální, nebo pro dvě osoby. Kurzy angličtiny pro dvě osoby jsou finančně zvýhodněné, protože ušetříte 50%, když sdílíte náklady s přítelem nebo kolegou. Telefonické lekce angličtiny jsou vhodné pro každou úroveň. Jazykové lekce probíhají po telefonu či po Skypu ve formě 30minutové lekce. Výhodou je zde úspora času a nákladů.

Online kurz angličtiny ve virtuální třídě. Ve virtuální třídě se spojíte s lektorem, rodilým mluvčím, ve smluvenou dobu. Celá lekce je nahrávána a Vy si ji můžete později znovu přehrát.

Ke každému individuálnímu kurzu angličtiny Vám nabízíme výukový materiál zdarma v hodnotě 3100,- Kč!

Využijte akční nabídky na jazykové kurzy a začněte se zlepšováním své angličtiny již dnes! Chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá