Nezmeškejte first minute rezervaci jazykových kurzů pro děti


nezmeskejte first minute rezervaci jazykovych kurzu pro detiBlíží se pololetí a Vy už jistě tušíte, jaké výsledky čekají Vaše děti na vysvědčení. Kromě známek jsou to ale samotné vědomosti, na kterých záleží. Pokud máte pocit, že by v oblasti cizích jazyků jejich pokroky mohly být znatelnější, pak určitě přivítáte naši jedinečnou akční nabídku na individuální jazykové kurzy pro děti v jazykové škole Berlitz Praha. Nyní navíc získáte užitečný bonus zdarma!

Motivace především

Jako rodiče víte sami nejlíp, že základem úspěchu u dětí je jejich motivace. Kromě odměny, což je v případě školy známka nebo pochvala ze strany učitele nebo Vás, rodičů, je to hlavně úspěch samotný, který žene děti dál. Díky naší učební metodě a zkušenému přístupu našich lektorů Vaše děti brzy pocítí, že jim cizí jazyk jde snadno, a proto budou mít samy snahu a touhu se zlepšovat.

Atraktivní náplň výuky

Dalším motivátorem pro děti je také obsah výuky, tedy témata, prostřednictvím kterých se cizí jazyk učí. Ta jsou v našem případě zvolena rozumně s ohledem na věkovou skupinu u dětí, aby plně odrážela jejich zájmy, dobu pozornosti, různorodost činností, a díky vyváženému poměru zmíněného jim efektivně předávala slovní zásobu a jazykové dovednosti.

Individuální přístup

Díky tomu, že jazyková výuka v našem centru Berlitz je individuální, a navíc pod vedením rodilých a bilingvních lektorů, se Vašim dětem dostane opravdu špičkové péče. Tempo lekcí je závislé na pokroku dětí a jejich schopnostech, stejně jako volba aktivit. Rovnoměrně se u nich rozvíjí schopnost porozumění a produkce cizího jazyka, rozšiřuje a aktivuje se slovní zásoba a důraz je kladen také na správnou výslovnost a intonaci.

Vyučované jazyky

Naučíme Vaše děti německy, francouzsky, italsky či španělsky, naše nabídka jazyků je opravdu široká. Nejvíce se orientujeme na výuku angličtiny pro děti, kde používáme i naše původní učební materiály Berlitz, které byly vyvinuty ve spolupráci s odborníky na výuku dětí.

Angličtina pro děti

Výuka anglického jazyka pro děti je v jazykovém centru Berlitz Praha rozdělena do tří skupin podle věku:

  • 4 – 7 let – kurz s názvem Mimi&Me
  • 8 – 11 let – jazykový program Global Adventure
  • 12 – 18 let – kurz Time Zones pro dospívající

Získejte dárek zdarma

Právě teď máte možnost zakoupit 5 lekcí (1 lekce = 60 minut) cizího jazyka pro děti za akční cenu 4.495 Kč a navíc od nás jako dárek dostanete sadu Berlitz Flash Cards. Jde o unikátní učební pomůcku, která Vám i Vašim dětem usnadní domácí přípravu a pomůže jim rozvinout a procvičit znalost slov a frází zábavnou a účinnou formou.

Dejte svým dětem užitečný vánoční dárek

Rezervujte svým dětem místo v jazykovém kurzu ještě před Vánoci a pod stromeček jim nadělte sadu výukových kartiček. Uvidíte, že se jim budou líbit a budou se těšit na samotné lekce po Vánocích!

Zavolejte nám ještě dnes na 273 136 015 a dozvíte se vše potřebné ohledně dětské jazykové výuky v Berlitz Praha!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?