Němčina online? Vyberte si internetový kurz podle svého gusta


nemcina online vyberte si internetovy kurz podle sveho gustaVydejte se s jazykovým centrem Berlitz Praha do světa online studia a udělejte jednou provždy pokrok v němčině! Máme pro Vás úžasnou nabídku propracovaných internetových nástrojů k výuce německého jazyka, díky kterým můžete studovat kdykoliv a doslova kdekoliv zrovna budete potřebovat, stačí kvalitní připojení k internetu. Pojďte se s námi podívat, co všechno nabízíme, a získejte právě teď licenci o polovinu levněji!

Proč si vybrat studium němčiny online

  • Naprostá flexibilita v učení
  • Nemusíte nikam docházet
  • Přizpůsobený obsah Vašim možnostem a schopnostem
  • Po každé lekci online report se zpětnou vazbou a tipy pro další studium
  • Řada nástrojů a aplikací pro upevnění slovní zásoby
  • Možnost nahrávání virtuálních lekcí pro zpětné použití
  • Intuitivní ovládání
  • Rychlejší tempo studia oproti skupinovým kurzům
  • Vhodné pro jakoukoliv jazykovou úroveň

Berlitz Virtual Classroom

Výhody lekce vedené „živým“ lektorem spojené s výhodami mobilního učení, to je virtuální třída Berlitz, tedy Berlitz Virtual Classroom. Po absolvování hodnotícího testu a nadefinování Vašich potřeb a cílů v německém jazyce se prostřednictvím naší online platformy ve smluvený čas spojíte s lektorem a Vaše výuka může začít. Výhodou je možnost účasti dalších studentů online, což Vám přináší příležitost pro komunikaci v němčině a zdokonalení svých dorozumívacích schopností.

CyberTeachers® Coach

Pro ty, kteří chtějí být při studiu opravdu nezávislí, máme perfektní řešení ve formě platformy CyberTeachers® Coach. Jde o soubor špičkových nástrojů pro studium jazyka, mezi kterými najdete například trenažer výslovnosti, nácvik modelových situací, slovník, kontrolu pravopisu či nástroj k procvičování slovní zásoby. Za celou aplikací stojí algoritmus, který monitoruje Váš pokrok a znalosti, a na základě těchto údajů generuje následný obsah a volí tempo.

Během studia máte k dispozici velké množství interaktivních materiálů (podcasty, videa, články, apod.). Samozřejmostí jsou reporty, které simulují pomyslného lektora a poskytují Vám zpětnou vazbu po každé absolvované lekci.

Podzimní akční nabídka

Objednejte si licenci k modulu CyberTeachers® Coach právě teď a získáte 50% slevu z původní ceny! Měsíc studia online tak můžete mít již od 387 Kč! Podívejte se také na naše další aktuální nabídky.

Spojte se s námi

A zjistíte všechny potřebné informace o našich online kurzech němčiny. Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Licenci si můžete zakoupit i přímo na našem eshopu!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?